fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: Відповідальне лідерство. Тренд на зміни

  • Дата: 23/06/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:00
  • Місце проведення:This live meeting will be streamed via Zoom.us
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: Відповідальне лідерство. Тренд на зміни. Дата: 23 червня2020. Час: 16:00 17:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: This live meeting will be streamed via Zoom.us. Реєстрація закрита! Цьогоріч Жіночому Клубу Асоціації виповнюється 10 років! Цю особливу річницю ми хотіли б присвятити жінкам, які вражають прикладом справжнього лідерства у втіленні соціальних перетворень. Наша наступна зустріч відбудеться за участі Ірини Данилевської, яка стояла біля витоків великої моди в Україні та допомогла українським дизайнерам вийти на світовий рівень. В рамках теми «Відповідальне лідерство. Тренд на зміни», ми поговоримо про втілення креативних проєктів, ідентичність українських брендів та основні тенденції розвитку національної модної індустрії.  Спікер: Ірина Данилевська, засновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ця онлайн зустріч запланована на 23 червня, 16:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Нагадаємо, в рамках ювілейного сезону Жіночий Клуб Асоціації проведе п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами протягом червня – липня. Наші запрошені гості: Ірина Данилевська, Ірма Вітовська, Лотта Сільвандер, Зоя Литвин та Ніна Домбровська. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії! Головний партнер  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 097 979 22 89.

Реєстрація закрита!

Цьогоріч Жіночому Клубу Асоціації виповнюється 10 років! Цю особливу річницю ми хотіли б присвятити жінкам, які вражають прикладом справжнього лідерства у втіленні соціальних перетворень.

Наша наступна зустріч відбудеться за участі Ірини Данилевської, яка стояла біля витоків великої моди в Україні та допомогла українським дизайнерам вийти на світовий рівень. В рамках теми «Відповідальне лідерство. Тренд на зміни», ми поговоримо про втілення креативних проєктів, ідентичність українських брендів та основні тенденції розвитку національної модної індустрії. 

Спікер:

Ірина Данилевська, засновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week

Ця онлайн зустріч запланована на 23 червня, 16:00, і буде доступна на ресурсі  Zoom.us.

Нагадаємо, в рамках ювілейного сезону Жіночий Клуб Асоціації проведе п’ять зустрічей з видатними жінками-лідерами протягом червня – липня. Наші запрошені гості: Ірина Данилевська, Ірма Вітовська, Лотта Сільвандер, Зоя Литвин та Ніна Домбровська.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з Вами на нашій онлайн-дискусії!

Головний партнер

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: