fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації «Slow Life – beauty in each moment» зі Світланою Мітрофановою

 • Дата: 17/03/2019 (НД)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації10:00
Місце проведення:

Favor Park Hotel (вул. Маршала Конєва, 6, м. Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий клуб Асоціації «Slow Life – beauty in each moment» зі Світланою Мітрофановою. Дата: 17 березня2019. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 10:00. Місце проведення: Favor Park Hotel (вул. Маршала Конєва, 6, м. Київ). Дорогі друзі, Ми раді запросити вас на зустріч Жіночого клубу Асоціації: «Slow Life – beauty in each moment», що відбудеться 17 березня 2019 року, в готелі Favor Park Hotel, за адресою вул. Маршала Конєва, 6, м. Київ. Прибічники руху «slow life» в усьому світі не схвалюють прискорений темп життя, і вважають його безглуздим та нав’язаним, повторюючи, що «невдаха – це не той хто мало працює, а той хто заповнює свій розклад по вінця та завжди поспішає». Філософія цього руху полягає в пошуку рівноваги, комфорту і гармонії в житті. Під час зустрічі, ми поговоримо про те як отримувати більше задоволення від життя, уникати стресу і намагатись проживати кожен момент свого безцінного життя в радості та гармонії з собою. Ви отримаєте інструменти для: фокусування уваги; розвитку пам’яті; Доступу до внутрішньої сили. Наш спікер Світлана Мітрофанова: Дипломований гіпнотерапевт, клінічний психолог, сертифікований коуч Еріксоновского міжнародного університету, майстер НЛП, тренер; Пройшла освітню програму д-ра Ж. Беккіо по роботі з білью при Міжнародному Інституті Активації Свідомості (Франція, м. Париж); Диплом гіпнотерапевта научно-дослідницького інституту клінічного гипнозу; Член Східноєвропейської Ассоціації Гіпнотерапевтів та клінічних психологів. Будь ласка, просимо звернути увагу, попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена, до участі у заході запрошується по два представники від членської компанії ЕВА.  Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.  Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Дорогі друзі,

Ми раді запросити вас на зустріч Жіночого клубу Асоціації: «Slow Life – beauty in each moment», що відбудеться 17 березня 2019 року, в готелі Favor Park Hotel, за адресою вул. Маршала Конєва, 6, м. Київ.

Прибічники руху «slow life» в усьому світі не схвалюють прискорений темп життя, і вважають його безглуздим та нав’язаним, повторюючи, що «невдаха – це не той хто мало працює, а той хто заповнює свій розклад по вінця та завжди поспішає». Філософія цього руху полягає в пошуку рівноваги, комфорту і гармонії в житті.

Під час зустрічі, ми поговоримо про те як отримувати більше задоволення від життя, уникати стресу і намагатись проживати кожен момент свого безцінного життя в радості та гармонії з собою.

Ви отримаєте інструменти для:

 • фокусування уваги;
 • розвитку пам’яті;
 • Доступу до внутрішньої сили.

Наш спікер Світлана Мітрофанова:

 • Дипломований гіпнотерапевт, клінічний психолог, сертифікований коуч Еріксоновского міжнародного університету, майстер НЛП, тренер;
 • Пройшла освітню програму д-ра Ж. Беккіо по роботі з білью при Міжнародному Інституті Активації Свідомості (Франція, м. Париж);
 • Диплом гіпнотерапевта научно-дослідницького інституту клінічного гипнозу;
 • Член Східноєвропейської Ассоціації Гіпнотерапевтів та клінічних психологів.

Будь ласка, просимо звернути увагу, попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена, до участі у заході запрошується по два представники від членської компанії ЕВА.  Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. 

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: