fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації «Х+Y+Z Формула успішного батьківства»

  • Дата: 30/07/2018 (ПН)
  • Мова: Українська/російська без перекладу
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий клуб Асоціації «Х+Y+Z Формула успішного батьківства». Дата: 30 липня2018. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська без перекладу. Реєстрація починається о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22). Реєстрація закрита Жіночий клуб Європейської Бізнес Асоціації радий запросити на зустріч з Оксаною Марусіч, сертифікованим бізнес-тренером, коучем (ICF), експертом з переговорів, продажів та сервісу. 30 липня разом з Оксаною ми спробуємо розібратись у теорії поколінь та відповісти на питання, які хвилюють усіх теперішніх та майбутніх мам – як виховувати покоління, яке народилось в інформаційному суспільстві? Хто такі «покоління Z» та чим вони відрізняються? Ця подія запланована на 30 липня та відбудеться в Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22). Будь ласка, просимо звернути увагу, попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА.  Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.  Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита

Жіночий клуб Європейської Бізнес Асоціації радий запросити на зустріч з Оксаною Марусіч, сертифікованим бізнес-тренером, коучем (ICF), експертом з переговорів, продажів та сервісу.

30 липня разом з Оксаною ми спробуємо розібратись у теорії поколінь та відповісти на питання, які хвилюють усіх теперішніх та майбутніх мам – як виховувати покоління, яке народилось в інформаційному суспільстві? Хто такі «покоління Z» та чим вони відрізняються?

Ця подія запланована на 30 липня та відбудеться в Radisson Blu Hotel, Kyiv (вул. Ярославів Вал 22).

Будь ласка, просимо звернути увагу, попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена, до участі у заході запрошується два представники від компанії-члена ЕВА.  Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. 

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: