fbpx

Жіночий Клуб Асоціації: «Будьмо здорові»

  • Дата: 12/11/2020
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
РЕЄСТРАЦІЯ

Наша задоволеність життям значною мірою залежить від стану нашого здоров’я. Без гарного самопочуття неможливо повноцінно відчувати себе щасливим та досягати максимальних результатів. Тож дуже важливо піклуватися про своє фізичне та психічне благополуччя, що вимагає постійної роботи над собою та вибору збалансованого способу життя.

Щоб підтримати Вас у цій подорожі, ми організовуємо спецпроєкт «Будьмо здорові» за підтримки провідної міжнародної фармацевтичної компанії «Тева Україна». В рамках цього проєкту ми торкнемося різних аспектів оздоровлення разом із провідними експертами в цій галузі.

Спікери

Протягом наступних тижнів у нас буде можливість дізнатися від експертів, як правильно дбати про своє здоров’я та насолоджуватися життям. Тож, приєднуйтесь до наших зустрічей:

12.11.2020 – «Баланс робота-життя-дім» з Наталією Байкаловою, бізнес-тренером, психологом з 15-річним практичним досвідом, консультантом з профілактики емоційного вигорання.

23.11.2020 – «Фактори ризику серцево-судинних захворювань і як їх уникнути» зі Світланою Король, доктором медичних наук, кардіологом, медичним радником «Тева Україна»

03.12.2020 – «COVID-19: що зараз відомо» з Катериною Булавіновою, медичним експертом дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні

14.12.2020 – «Харчування, домашня битва поколінь» зі Світланою Фус, лікарем-дієтологом вищої категорії, керівником центру нормалізації ваги

Оскільки ми все більше часу проводимо вдома, нам стає все складніше переключатися з робочого ладу на відпочинок. Режим віддаленої роботи стирає межі між офісом та домашнім затишком, що може негативно вплинути на наше особисте здоров’я та здоров’я наших близьких. Тому під час першої зустрічі «Баланс робота – життя – дім» ми поговоримо про стрес, втому та розлади сну, а також спробуємо віднайти баланс між роботою та часом з родиною.

Ця онлайн зустріч запланована на 12 листопада о 16:00, і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на онлайн-зустрічі будуть доступні після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

За підтримки

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 097 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: