fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: Бізнес за її правилами

  • Дата: 05/07/2021
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:30
  • Місце проведення:Місце проведення: Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ)
РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: Бізнес за її правилами. Дата: 05 липня2021. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: Місце проведення: Creative State of Arsenal (вул. Московська 8, Київ). В чому особливість жіночого лідерства та як цей феномен допомагає протистояти викликам й створювати нове в умовах кризи? Протягом наступних місяців ми продовжимо знайомство з видатними жінками-лідерами, керівниками як великих міжнародних компаній, так і значущих соціальних проєктів. Кожна з них розкаже власну історію про збереження рішучості та сили духу попри всі труднощі на шляху. Наша наступна зустріч відбудеться за участі Альони Шевцової, засновниці та  СЕО fintech-компанії LeoGaming.  Вона була однією з перших, хто почав розвивати ринок фінансових технологій в Україні, a її компанія зараз займає лідируючі позиції на ринку платіжних рішень для бізнесу. Тож під час зустрічі Альона розкаже нам про свій шлях до професійного визнання та статусу одного з кращих tech-драйверів країни. А також поділиться досвідом впровадження інновацій й підвищення обізнаності людей щодо новітніх фінпослуг. Ця зустріч запланована на 5 липня о 14:00, і буде доступна як в офлайн, так і онлайн. Під час реєстрації вам буде запропоновано вибрати бажану форму відвідування з урахуванням наступної інформації: Офлайн-захід буде проведений у Creative State of Arsenal (вул. Московська, 8, Київ). Кількість місць для участі офлайн обмежена, тому ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (2 липня, 16:00). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Всі інші охочі можуть взяти участь у події онлайн. Захід буде транслюватися через Zoom та Facebook. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо зустрічі з Вами! Спікер: Альона Шевцова, засновник та генеральний директор LeoGaming Головні партнери         Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

В чому особливість жіночого лідерства та як цей феномен допомагає протистояти викликам й створювати нове в умовах кризи?

Протягом наступних місяців ми продовжимо знайомство з видатними жінками-лідерами, керівниками як великих міжнародних компаній, так і значущих соціальних проєктів. Кожна з них розкаже власну історію про збереження рішучості та сили духу попри всі труднощі на шляху.

Наша наступна зустріч відбудеться за участі Альони Шевцової, засновниці та  СЕО fintech-компанії LeoGaming.  Вона була однією з перших, хто почав розвивати ринок фінансових технологій в Україні, a її компанія зараз займає лідируючі позиції на ринку платіжних рішень для бізнесу. Тож під час зустрічі Альона розкаже нам про свій шлях до професійного визнання та статусу одного з кращих tech-драйверів країни. А також поділиться досвідом впровадження інновацій й підвищення обізнаності людей щодо новітніх фінпослуг.

Ця зустріч запланована на 5 липня о 14:00, і буде доступна як в офлайн, так і онлайн. Під час реєстрації вам буде запропоновано вибрати бажану форму відвідування з урахуванням наступної інформації:

  1. Офлайн-захід буде проведений у Creative State of Arsenal (вул. Московська, 8, Київ). Кількість місць для участі офлайн обмежена, тому ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (2 липня, 16:00). Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.
  2. Всі інші охочі можуть взяти участь у події онлайн. Захід буде транслюватися через Zoom та Facebook. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з Вами!

Спікер:

Альона Шевцова, засновник та генеральний директор LeoGaming

Головні партнери

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: