fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації: Бізнес за її правилами

  • Дата: 10/06/2021
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:30
  • Вартість участі:Безкоштовно
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації: Бізнес за її правилами. Дата: 10 червня2021. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська/російська (без перекладу). Вартість участі: Безкоштовно. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. В чому особливість жіночого лідерства та як цей феномен допомагає протистояти викликам й створювати нове в умовах кризи? Протягом наступних місяців ми продовжимо знайомство з видатними жінками-лідерами, керівниками як великих міжнародних компаній, так і значущих соціальних проєктів. Кожна з них розкаже власну історію про збереження рішучості та сили духу попри всі труднощі на шляху. Наша наступна зустріч відбудеться за участі Анни Запталової, генерального директора Yves Rocher Ukraine. Під її керівництвом компанії вдалося значно розширити офлайн та онлайн присутність бренду в Україні. Разом з Анною ми поговоримо про косметичну індустрію, нові стандарти краси та можливості для розвитку жіночого лідерства. Ця онлайн зустріч запланована на 10 червня об 14:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі! Спікер: Анна Запталова, генеральний директор Ів Роше Україна.   Головні партнери         Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

В чому особливість жіночого лідерства та як цей феномен допомагає протистояти викликам й створювати нове в умовах кризи?

Протягом наступних місяців ми продовжимо знайомство з видатними жінками-лідерами, керівниками як великих міжнародних компаній, так і значущих соціальних проєктів. Кожна з них розкаже власну історію про збереження рішучості та сили духу попри всі труднощі на шляху.

Наша наступна зустріч відбудеться за участі Анни Запталової, генерального директора Yves Rocher Ukraine. Під її керівництвом компанії вдалося значно розширити офлайн та онлайн присутність бренду в Україні. Разом з Анною ми поговоримо про косметичну індустрію, нові стандарти краси та можливості для розвитку жіночого лідерства.

Ця онлайн зустріч запланована на 10 червня об 14:00, і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Спікер:

Анна Запталова, генеральний директор Ів Роше Україна.

 

Головні партнери

       

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: