fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації

  • Дата: 20/06/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 16:30 - 18:40
  • Початок реєстраціїо 16:00
Місце проведення:

Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ 01004, Україна)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий клуб Асоціації. Дата: 20 червня2024. Час: 16:30 18:40. Мова: українська (без перекладу). Початок реєстрації о 16:00. Місце проведення: Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ 01004, Україна). Реєстрація закрита! Сьогодні жінки активно діють у всіх сферах життя, від бізнесу та політики до науки і  культури. Вони доводять, що жіноче лідерство – це не просто тренд, а необхідність для сталого розвитку та процвітання суспільства. Тому, Європейська Бізнес Асоціація та OTP Bank запрошують вас на третю цьогорічну зустріч Жіночого клубу, присвячену жіночому лідерству в бізнесі. Захід відбудеться офлайн 20 червня о 16:30 за київським часом. Під час заходу ми поговоримо про наступне: Жіноче лідерство у бізнесі: виклики та можливості; Кар’єрне зростання: стратегії для жінок у сучасному бізнесі; Менеджмент: ключові принципи та навички для успішного управління; Кризовий менеджмент після повномасштабного вторгнення: навчання з досвіду та ефективні підходи до вирішення проблем.  Приходьте, щоб отримати нові знання, познайомитися з однодумцями, налагодити ділові звязки й здобути натхнення та мотивацію! Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Фінансовий партнер   Винний партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Сьогодні жінки активно діють у всіх сферах життя, від бізнесу та політики до науки і  культури. Вони доводять, що жіноче лідерство – це не просто тренд, а необхідність для сталого розвитку та процвітання суспільства. Тому, Європейська Бізнес Асоціація та OTP Bank запрошують вас на третю цьогорічну зустріч Жіночого клубу, присвячену жіночому лідерству в бізнесі. Захід відбудеться офлайн 20 червня о 16:30 за київським часом.

Під час заходу ми поговоримо про наступне:

  1. Жіноче лідерство у бізнесі: виклики та можливості;
  2. Кар’єрне зростання: стратегії для жінок у сучасному бізнесі;
  3. Менеджмент: ключові принципи та навички для успішного управління;
  4. Кризовий менеджмент після повномасштабного вторгнення: навчання з досвіду та ефективні підходи до вирішення проблем. 

Приходьте, щоб отримати нові знання, познайомитися з однодумцями, налагодити ділові зв’язки й здобути натхнення та мотивацію!

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Фінансовий партнер

 

Винний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: