fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації

  • Дата: 15/04/2024 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 16:30 - 18:00
  • Початок реєстраціїо 16:00
Місце проведення:

Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий клуб Асоціації. Дата: 15 квітня2024. Час: 16:30 18:00. Мова: українська. Початок реєстрації о 16:00. Місце проведення: Premier Palace Hotel Kyiv (бул. Т. Шевченка / вул. Є. Чикаленка, 5-7/29, Київ).                                                                               Реєстрацію закрито! Жіноче лідерство в умовах війни – це не лише про посаду. Це про вміння надихати, обєднувати людей та вести за собою, надавати емоційну підтримку, знаходити вихід із складних ситуацій. Тому Європейська Бізнес Асоціація спільно з OTP Bank запрошують вас долучитися до другої зустрічі в цьому році, присвяченій жіночому лідерству в бізнесі. Захід відбудеться офлайн 15 квітня о 16:30 за київським часом. Під час заходу, разом з надихаючими бізнес-лідерками, ми поговоримо про наступне: Жіноче лідерство у бізнесі: виклики та можливості; Кар’єрне зростання: стратегії для жінок у сучасному бізнесі; Менеджмент: ключові принципи та навички для успішного управління; Кризовий менеджмент після повномасштабного вторгнення: навчання з досвіду та ефективні підходи до вирішення проблем. Приходьте, щоб отримати нові знання, познайомитися з однодумцями, налагодити ділові звязки й здобути натхнення та мотивацію! Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Тимошенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 04.

                                                                              Реєстрацію закрито!

Жіноче лідерство в умовах війни – це не лише про посаду. Це про вміння надихати, об’єднувати людей та вести за собою, надавати емоційну підтримку, знаходити вихід із складних ситуацій. Тому Європейська Бізнес Асоціація спільно з OTP Bank запрошують вас долучитися до другої зустрічі в цьому році, присвяченій жіночому лідерству в бізнесі. Захід відбудеться офлайн 15 квітня о 16:30 за київським часом.

Під час заходу, разом з надихаючими бізнес-лідерками, ми поговоримо про наступне:

  • Жіноче лідерство у бізнесі: виклики та можливості;
  • Кар’єрне зростання: стратегії для жінок у сучасному бізнесі;
  • Менеджмент: ключові принципи та навички для успішного управління;
  • Кризовий менеджмент після повномасштабного вторгнення: навчання з досвіду та ефективні підходи до вирішення проблем.

Приходьте, щоб отримати нові знання, познайомитися з однодумцями, налагодити ділові зв’язки й здобути натхнення та мотивацію!

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Тимошенко

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 04

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: