fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночій клуб Асоціації у Дніпрі. Зустрічаймо весну разом!

  • Дата: 06/03/2019 (СР)
  • Час: 18:30 - 20:30
Місце проведення:

БУДЬ в UA showroom; просп. Дмитра Яворницького, 65, 5-й поверх (вхід біля салону «Київстар»)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночій клуб Асоціації у Дніпрі. Зустрічаймо весну разом!. Дата: 06 березня2019. Час: 18:30 20:30. Місце проведення: БУДЬ в UA showroom; просп. Дмитра Яворницького, 65, 5-й поверх (вхід біля салону «Київстар»). Реєстрація завершена    Любі бізнес-леді! Запрошуємо вас зустріти весну яскраво у теплій та дружній компанії Жіночого клубу Асоціації у Дніпрі! Разом з командою проекту БУДЬ в UA ми підготували для вас цікавий вечір, протягом якого будемо релаксувати та цілком присвятимо час собі! Отже наша зустріч відбудеться 6 березня о 18:30 у БУДЬ в UA showroom за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 65, 5-й поверх мармуровими сходинками (вхід біля салону «Київстар»). В програмі вечора: офіційний стиліст БУДЬ в UA Анна Неженець розповість  про весняні тренди в гардеробі бізнес-леді; спілкування з психологом Надією Стахурською про те, як залишатися жінкою в бізнесі, звідки брати натхнення, як правильно відпочивати та розслаблятися; легкий нетворкінг у вузькому колі «своїх». Будь ласка зауважте, що кількість місць обмежена, і реєстрація може бути закрита заздалегідь (до 4 березня). Тож поспішайте зареєструватися! Якщо ви зареєструвалися та не зможете прийти, будь ласка, повідомте нас про це якомога раніше, аби ми могли запросити іншу дівчину.   Ми вже дуже чекаємо на зустріч з вами!   Спікери:   Анна Неженець - офіційний стиліст БУДЬ в UA, стиліст музичних проектів, організатор заходів «Стильні Вечори», «Ранок у Стилі», автор індивідуальної програми «Трансформація іміджу»;   Надія Стахурська - психолог, лектор, автор проекту #мікрогрупа, директор фестивалю Festholiday24, ведуча трансформаційної гри Код Крайона. Неодноразовий експерт на телебаченні каналу СТБ, програма Все Буде Добре, За Живе.   Партнер заходу:  БУДЬ в UA showroom - це не просто магазин. Це місце, де дівчина зустрічається зі своєю ідеальною сукнею, де дизайнер знайомиться особисто з покупцями, і креативні проекти діляться ідеями. Це місце сили кожної дівчини!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Реєстрація завершена 

 

Любі бізнес-леді!

Запрошуємо вас зустріти весну яскраво у теплій та дружній компанії Жіночого клубу Асоціації у Дніпрі!

Разом з командою проекту БУДЬ в UA ми підготували для вас цікавий вечір, протягом якого будемо релаксувати та цілком присвятимо час собі!

Отже наша зустріч відбудеться 6 березня о 18:30 у БУДЬ в UA showroom за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 65, 5-й поверх мармуровими сходинками (вхід біля салону «Київстар»).

В програмі вечора:

  • офіційний стиліст БУДЬ в UA Анна Неженець розповість  про весняні тренди в гардеробі бізнес-леді;
  • спілкування з психологом Надією Стахурською про те, як залишатися жінкою в бізнесі, звідки брати натхнення, як правильно відпочивати та розслаблятися;
  • легкий нетворкінг у вузькому колі «своїх».
Будь ласка зауважте, що кількість місць обмежена, і реєстрація може бути закрита заздалегідь (до 4 березня). Тож поспішайте зареєструватися! Якщо ви зареєструвалися та не зможете прийти, будь ласка, повідомте нас про це якомога раніше, аби ми могли запросити іншу дівчину.
 
Ми вже дуже чекаємо на зустріч з вами!
 
Спікери:
 
Анна Неженець – офіційний стиліст БУДЬ в UA, стиліст музичних проектів, організатор заходів «Стильні Вечори», «Ранок у Стилі», автор індивідуальної програми «Трансформація іміджу»;
 
Надія Стахурська – психолог, лектор, автор проекту #мікрогрупа, директор фестивалю Festholiday24, ведуча трансформаційної гри Код Крайона. Неодноразовий експерт на телебаченні каналу СТБ, програма Все Буде Добре, За Живе.
 
Партнер заходу: 
БУДЬ в UA showroom – це не просто магазин. Це місце, де дівчина зустрічається зі своєю ідеальною сукнею, де дизайнер знайомиться особисто з покупцями, і креативні проекти діляться ідеями. Це місце сили кожної дівчини!
 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: