fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жінки. Бізнес. Відновлення

  • Дата: 17/11/2023 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 16:00
  • Початок реєстраціїо 13:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жінки. Бізнес. Відновлення. Дата: 17 листопада2023. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська. Початок реєстрації о 13:30. Реєстрація закрита! Економічна інтеграція та рівність у доступі жінок і чоловіків до економічних можливостей має бути національним пріоритетом для країни, яка перебуває на ранньому та післявоєнному етапах відновлення. Тому, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Посольством Великої Британії в Україні запрошує вас долучитися до заходу «Жінки. Бізнес. Відновлення» в рамках комунікаційної кампанії Посольства Великої Британії в Україні #ЖінкиВідновлюють. Захід відбудеться офлайн 17 листопада о 14:00 за київським часом. Під час заходу поговоримо про наступне: Як змінилася роль жінок в економіці під час повномасштабного російського вторгнення Як економічна активність жінок впливає на відновлення Роль держави та жінок у відновленні, підтримка жінок-підприємниць Міжнародні партнери та підтримка жінок-підприємниць Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена, до участі запрошуємо лише одного представника від членської компанії Асоціації. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кінцевий термін реєстрації - 16 листопада, 12:00. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380979792289.

Реєстрація закрита!

Економічна інтеграція та рівність у доступі жінок і чоловіків до економічних можливостей має бути національним пріоритетом для країни, яка перебуває на ранньому та післявоєнному етапах відновлення. Тому, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Посольством Великої Британії в Україні запрошує вас долучитися до заходу «Жінки. Бізнес. Відновлення» в рамках комунікаційної кампанії Посольства Великої Британії в Україні #ЖінкиВідновлюють. Захід відбудеться офлайн 17 листопада о 14:00 за київським часом.

Під час заходу поговоримо про наступне:

  • Як змінилася роль жінок в економіці під час повномасштабного російського вторгнення
  • Як економічна активність жінок впливає на відновлення
  • Роль держави та жінок у відновленні, підтримка жінок-підприємниць
  • Міжнародні партнери та підтримка жінок-підприємниць

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена, до участі запрошуємо лише одного представника від членської компанії Асоціації. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кінцевий термін реєстрації – 16 листопада, 12:00.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: