fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання ПР та Маркетингового Хабу Асоціації в Одесі

  • Дата: 06/07/2021 (ВТ)
  • Мова: російська, українська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тема:“Стратегічні документи маркетингу для B2B та сервісного бізнесу. Навіщо?”
Місце проведення:

Oнлайн у Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання ПР та Маркетингового Хабу Асоціації в Одесі. Дата: 06 липня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: російська, українська. Тема: “Стратегічні документи маркетингу для B2B та сервісного бізнесу. Навіщо?”. Місце проведення: Oнлайн у Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,   Нарешті ринок PR-послуг перетворюється з традиційного ринку продавця в ринок покупця: піарники, фахівці з маркетингу та інші співробітники, так чи інакше повязані з комунікаціями, зобовязані пояснити, як їх діяльність відібється на головній меті кожної компанії - зростанні бізнесу і зароблянні грошей.   Під час засідання ПР і Маркетинг Хабу Асоціації в Одесі розглянемо стратегічні документи маркетингу для В2В і сервісного бізнесу та для чого вони необхідні.  Зокрема дізнаємось:  Як провести маркетинговий аудит (аналіз середовища, ринку, конкурентів, компанії)?  Як обрати потрібну стратегію , сегментувати клієнтів, описати портрет клієнта вашої мрії та обрати потрібне позиціонування?  Маркетинг-мікс. Як не розпилювати бюджети?  Як контролювати бюджет та все рахувати?  Додамо емоції до вашого маркетингу?  Реєстрація обов’язкова! Чекаємо на ваші заявки.  Спікери. Ігор Казакуца. Керівник відділу маркетингу та комерційних проектів Міжнародної юридичної служби Interlegal. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,  

Нарешті ринок PR-послуг перетворюється з традиційного “ринку продавця” в “ринок покупця”: піарники, фахівці з маркетингу та інші співробітники, так чи інакше пов’язані з комунікаціями, зобов’язані пояснити, як їх діяльність відіб’ється на головній меті кожної компанії – зростанні бізнесу і зароблянні грошей.  

Під час засідання ПР і Маркетинг Хабу Асоціації в Одесі розглянемо стратегічні документи маркетингу для В2В і сервісного бізнесу та для чого вони необхідні. 

Зокрема дізнаємось: 

  • Як провести маркетинговий аудит (аналіз середовища, ринку, конкурентів, компанії)? 
  • Як обрати потрібну стратегію , сегментувати клієнтів, описати портрет клієнта вашої мрії та обрати потрібне позиціонування? 
  • Маркетинг-мікс. Як не розпилювати бюджети? 
  • Як контролювати бюджет та все рахувати? 
  • Додамо емоції до вашого маркетингу? 

Реєстрація обов’язкова! Чекаємо на ваші заявки.  

Спікери

1 / 1
Ігор Казакуца
Керівник відділу маркетингу та комерційних проектів Міжнародної юридичної служби "Interlegal"
Ігор Казакуца

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: