fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету захисту і безпеки бізнесу: Огляд оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік

  • Дата: 25/04/2024 (ЧТ)
  • Час: 11:00 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету захисту і безпеки бізнесу: Огляд оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік. Дата: 25 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Комітет захисту і безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації проведе онлайн-засідання, де буде представлено огляд оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік. Зустріч відбудеться 25 квітня об 11:00. Зокрема, проаналізуємо Закон України №3633-ІХ від 11 квітня 2024 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», з’ясуємо ключові моменти оновленого законодавства, які стосуються прав та обовязків роботодавців та працівників, дамо відповіді на ваші запитання щодо військового обліку та мобілізації під час воєнного стану. Спікери: Сергій Смірнов, партнер АО Саєнко-Харенко Злата Симоненко, радниця АО Саєнко-Харенко Юна Потьомкіна, радниця ЮФ Астерс Антон Сінцов, радник ЮФ Астерс Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected].

Комітет захисту і безпеки бізнесу Європейської Бізнес Асоціації проведе онлайн-засідання, де буде представлено огляд оновлення законодавства про військову службу, мобілізацію та військовий облік. Зустріч відбудеться 25 квітня об 11:00.

Зокрема, проаналізуємо Закон України №3633-ІХ від 11 квітня 2024 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», з’ясуємо ключові моменти оновленого законодавства, які стосуються прав та обов’язків роботодавців та працівників, дамо відповіді на ваші запитання щодо військового обліку та мобілізації під час воєнного стану.

Спікери:

  • Сергій Смірнов, партнер АО Саєнко-Харенко
  • Злата Симоненко, радниця АО Саєнко-Харенко
  • Юна Потьомкіна, радниця ЮФ Астерс
  • Антон Сінцов, радник ЮФ Астерс

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: