fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі

  • Дата: 26/02/2019 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

центр конференцій Parle, 303 зал

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі. Дата: 26 лютого2019. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: центр конференцій Parle, 303 зал. РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА! Шановні колеги! Запрошуємо вас приєднатися до зустрічі комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі, де поговоримо про ефективний розвиток бізнесу через персональний бренд. Зустріч відбудеться 26 лютого, у вівторок з 16:00 до 18:00 в Центрі конференцій Parle за адресою: вул. Троїцька, 21г, 3-й поверх.  Тема особистого бренду за останні декілька років тримається на гребені популярності, й інтерес до неї не спадає до цього часу. З іншого боку, існує корпоративний бренд, інформація про який приховується за кожною деталлю офісів компаній, а маркетологи знають кожну рисочку логотипу і кожну букву місії. Але як повінчати ці два поняття - приватне і корпоративне? Як зробити це, не позбавляючи себе індивідуальності, залишаючись живим, не нудним і відночас продуктивним.   Про це і поговоримо. Поговоримо активно, не обмежуючись однією лише начиткою інформації!   Спікер – Наталія Попова, голова Ліги маркетингових комунікацій. Обговрення побудуємо за таким планом:  Корпоративний та персональний бренд; Чому не потрібно винаходити self brand; Сім ключових елементів ефективного особистого бренду; Шаблон презентації персонального бренду, який який ви заберете з собою для подальшого прокачування навичок. Приєднуйтеся!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА!

Шановні колеги!

Запрошуємо вас приєднатися до зустрічі комітету з маркетингу та комунікацій Асоціації у Дніпрі, де поговоримо про ефективний розвиток бізнесу через персональний бренд. Зустріч відбудеться 26 лютого, у вівторок з 16:00 до 18:00 в Центрі конференцій Parle за адресою: вул. Троїцька, 21г, 3-й поверх. 

Тема особистого бренду за останні декілька років тримається на гребені популярності, й інтерес до неї не спадає до цього часу. З іншого боку, існує корпоративний бренд, інформація про який приховується за кожною деталлю офісів компаній, а маркетологи знають кожну рисочку логотипу і кожну букву місії. Але як повінчати ці два поняття – приватне і корпоративне? Як зробити це, не позбавляючи себе індивідуальності, залишаючись живим, не нудним і відночас продуктивним.
 
Про це і поговоримо. Поговоримо активно, не обмежуючись однією лише начиткою інформації!
 
Спікер – Наталія Попова, голова Ліги маркетингових комунікацій.

Обговрення побудуємо за таким планом: 

  • Корпоративний та персональний бренд;
  • Чому не потрібно винаходити self brand;
  • Сім ключових елементів ефективного особистого бренду;
  • Шаблон презентації персонального бренду, який який ви заберете з собою для подальшого прокачування навичок.

Приєднуйтеся!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: