fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НОВА ДАТА! Презентація результатів опитування бізнесу щодо актуальних потреб у пом’якшенні валютних обмежень

  • Дата: 15/03/2024 (ПТ)
  • Час: 11:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  НОВА ДАТА! Презентація результатів опитування бізнесу щодо актуальних потреб у пом’якшенні валютних обмежень. Дата: 15 березня2024. Час: 11:00 12:00. 15 березня об 11.00 відбудеться презентація опитування бізнесу щодо актуальних потреб у помякшенні валютних обмежень, яке нещодавно провела Європейська Бізнес Асоціація. Презентація відбудеться в рамках засідання Комітету валютного регулювання та фінансових послуг. Опитування проводилось з метою здійснення оцінки та визначення пріоритетності потреб бізнес-спільноти у помякшенні тимчасових валютних обмежень, запроваджених Національним банком України та Урядом у звязку із введенням воєнного стану по всій території України з 24 лютого 2022 року. Крім того, аби отримати «свіжий» зворотній зв’язок від бізнесу щодо валютних обмежень, впливу на їх підприємства та роботу з міжнародними партнерами. До обговорення результатів дослідження долучиться заступник Голови Національного банку України Юрій Гелетій. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Мова презентації – українська. Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Бурдейна. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380673441494.

15 березня об 11.00 відбудеться презентація опитування бізнесу щодо актуальних потреб у пом’якшенні валютних обмежень, яке нещодавно провела Європейська Бізнес Асоціація. Презентація відбудеться в рамках засідання Комітету валютного регулювання та фінансових послуг.

Опитування проводилось з метою здійснення оцінки та визначення пріоритетності потреб бізнес-спільноти у пом’якшенні тимчасових валютних обмежень, запроваджених Національним банком України та Урядом у зв’язку із введенням воєнного стану по всій території України з 24 лютого 2022 року. Крім того, аби отримати «свіжий» зворотній зв’язок від бізнесу щодо валютних обмежень, впливу на їх підприємства та роботу з міжнародними партнерами.

До обговорення результатів дослідження долучиться заступник Голови Національного банку України Юрій Гелетій.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Мова презентації – українська.

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Бурдейна

Зв'язатись
+380673441494
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: