fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

  • Дата: 31/01/2022 (ПН)
  • Мова: Українська/Англійська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тема:Тренди 2022 у сфері Sustainability.
Місце проведення:

офіс компанії "Sayenko Kharenko", Музейний провулок, 4.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 31 січня2022. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська/Англійська. Тема: Тренди 2022 у сфері Sustainability.. Місце проведення: офіс компанії Sayenko Kharenko, Музейний провулок, 4.. Шановні колеги,  Запрошуємо вас на засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на понеділок, 31 січня, з 16:00 до 18:00, офіс компанії Sayenko Kharenko, Музейний провулок, 4. Тема: тренди 2022 у сфері Sustainability.  Про що будемо говорити: світові тенденції у сфері Sustainability презентація проєкту Банк Другий Шанс презентація діяльності Комітету промислової екології та сталого розвитку  Місце проведення: офіс компанії Sayenko Kharenko, Музейний провулок, 4. Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо на вас!Спікери. Хеннінг Драгер. Sustainability Partner BDO Ukraine. Альона Онищенко. Директор з маркетингу та розвитку. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail [email protected]

Шановні колеги, 

Запрошуємо вас на засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на понеділок, 31 січня, з 16:00 до 18:00, офіс компанії “Sayenko Kharenko”, Музейний провулок, 4.

Тема: тренди 2022 у сфері Sustainability. 

Про що будемо говорити:

  • світові тенденції у сфері Sustainability
  • презентація проєкту “Банк Другий Шанс”
  • презентація діяльності Комітету промислової екології та сталого розвитку 

Місце проведення: офіс компанії “Sayenko Kharenko”, Музейний провулок, 4.

Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо на вас!

Спікери

1 / 2
Хеннінг Драгер
Sustainability Partner BDO Ukraine
Альона Онищенко
Директор з маркетингу та розвитку
Хеннінг Драгер
Альона Онищенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: