fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

 • Дата: 15/06/2021
 • Мова: Українська
 • Час: 14:30 - 16:00
 • Тема:Український Культурний Фонд - шляхи взаємовигідної співпраці, підтримки та розвитку. 
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 15 червня2021. Час: 14:30 16:00. Мова: Українська. Тема: Український Культурний Фонд - шляхи взаємовигідної співпраці, підтримки та розвитку. . Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Шановні колеги,  запрошуємо вас на онлайн-засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на вівторок, 15 червня, з 14.30 до 16.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us.  Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації.  Український культурний фонд зустрінеться із Європейською Бізнес Асоціацією, аби спільно окреслити шляхи взаємовигідної співпраці, підтримки та розвитку.  Уперше в.о. Виконавчого директора Ірина Осадча презентує бізнесу успішні кейси та досягнення УКФ за три роки з часу заснування державної інституції, розповість про планове оновлення стратегії та ключові нововведення в діяльності Українського культурного фонду із українськими та міжнародними партнерами. У свою чергу в рамках культурного діалогу бізнес матиме унікальну нагоду напряму задати свої питання топ-менеджменту УКФ і з перших уст почути відповіді на хвилюючі їх теми за векторами партнерства держава-бізнес:  фінансування та комунікаційна підтримка культурної екосистеми України; іміджеві та репутаційні кейси pro bono; правові аспекти співпраці, ризики та гарантії; шляхи взаємопосилення сторін; та перспективи розвитку.   Культура і бізнес – це не лише про збільшення можливостей для двох сторін, це також і про якісне творення автентичної архітектури моделей культури та бізнесу і їх спільну інтеграцію в світовий простір.  Спікери: Ірина Осадча, в.о. Виконавчого директора Українського культурного фонду Олександра Якубенко, начальник відділу міжнародного співробітництва УКФ Анастасія Павлова, провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва УКФ Умови реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова. Чекаємо на Вас!Спікери. Ірина Осадча. виконуюча обовязки виконавчого директора Фонду, заступниця виконавчого директора з питань організаційного розвитку, член Дирекції Фонду УКФ. Олександра Якубенко. начальник відділу міжнародного співробітництва УКФ. Анастасія Павлова. менеджерка з розвитку партнерств, провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва УКФ. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Шановні колеги, 

запрошуємо вас на онлайн-засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, що заплановане на вівторок, 15 червня, з 14.30 до 16.00. Зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. 

Посилання на онлайн-зустріч буде доступно після реєстрації. 

Український культурний фонд зустрінеться із Європейською Бізнес Асоціацією, аби спільно окреслити шляхи взаємовигідної співпраці, підтримки та розвитку. 

Уперше в.о. Виконавчого директора Ірина Осадча презентує бізнесу успішні кейси та досягнення УКФ за три роки з часу заснування державної інституції, розповість про планове оновлення стратегії та ключові нововведення в діяльності Українського культурного фонду із українськими та міжнародними партнерами. У свою чергу в рамках культурного діалогу бізнес матиме унікальну нагоду напряму задати свої питання топ-менеджменту УКФ і з перших уст почути відповіді на хвилюючі їх теми за векторами партнерства держава-бізнес: 

 • фінансування та комунікаційна підтримка культурної екосистеми України;
 • іміджеві та репутаційні кейси pro bono;
 • правові аспекти співпраці, ризики та гарантії;
 • шляхи взаємопосилення сторін;
 • та перспективи розвитку.  

Культура і бізнес – це не лише про збільшення можливостей для двох сторін, це також і про якісне творення автентичної архітектури моделей культури та бізнесу і їх спільну інтеграцію в світовий простір. 

Спікери:

 • Ірина Осадча, в.о. Виконавчого директора Українського культурного фонду
 • Олександра Якубенко, начальник відділу міжнародного співробітництва УКФ
 • Анастасія Павлова, провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва УКФ

Умови реєстрації:

 • Онлайн реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 3
Ірина Осадча
виконуюча обов'язки виконавчого директора Фонду, заступниця виконавчого директора з питань організаційного розвитку, член Дирекції Фонду УКФ
Олександра Якубенко
начальник відділу міжнародного співробітництва УКФ
Анастасія Павлова
менеджерка з розвитку партнерств, провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва УКФ
Ірина Осадча
Олександра Якубенко
Анастасія Павлова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: