fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

  • Дата: 08/06/2021
  • Мова: Англійська
  • Час: 15:00 - 17:00
  • Тема:Політики та робочі місця, які є дружніми до родин.
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 08 червня2021. Час: 15:00 17:00. Мова: Англійська. Тема: Політики та робочі місця, які є дружніми до родин.. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. Шановні колеги! Запрошуємо вас на другий вебінар, який організовує Фонд ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Європейською Бізнес Асоціацією, в рамках проєктів ЄС за гендерну рівність та Трамплін до рівності спільно з компанією Promundo. Вебінар відбудеться 8 червня з 15:00 до 17:00. Кінцева дата реєстрації - 6 червня. Зміст другого вебінару: можливості та бар’єри на шляху до реалізації політик, дружніх до родин, і особливо відпустки по догляду за дитиною для татусів. Мета заходу: надати інформацію (алгоритм), необхідну для створення робочого місця, більш дружнього до родин, та покращення існуючих практик. На вебінарі буде представлено міжнародні дані, тематичні дослідження та історії успіху компаній із досвіду роботи Promundo. Спікери: 1) Др. Гері Баркер, генеральний директор компанії Promundo-US. Провідний міжнародний спеціаліст у залученні чоловіків та хлопців до сприяння гендерній рівності та позитивній маскулінності. 2) Кріс Хук, спеціаліст зі стратегічного зростання та залучення чоловіків, компанія Promundo-US. Умови реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова. Чекаємо на Вас!Спікери. Др. Гері Баркер. генеральний директор компанії Promundo-US. Провідний міжнародний спеціаліст у залученні чоловіків та хлопців до сприяння гендерній рівності та позитивній маскулінності.. Кріс Хук. спеціаліст зі стратегічного зростання та залучення чоловіків, компанія Promundo-US.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на другий вебінар, який організовує Фонд ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Європейською Бізнес Асоціацією, в рамках проєктів “ЄС за гендерну рівність” та “Трамплін до рівності” спільно з компанією Promundo.

Вебінар відбудеться 8 червня з 15:00 до 17:00.

Кінцева дата реєстрації – 6 червня.

Зміст другого вебінару: можливості та бар’єри на шляху до реалізації політик, дружніх до родин, і особливо відпустки по догляду за дитиною для татусів.
Мета заходу: надати інформацію (алгоритм), необхідну для створення робочого місця, більш дружнього до родин, та покращення існуючих практик.

На вебінарі буде представлено міжнародні дані, тематичні дослідження та історії успіху компаній із досвіду роботи Promundo.

Спікери:

1) Др. Гері Баркер, генеральний директор компанії Promundo-US. Провідний міжнародний спеціаліст у залученні чоловіків та хлопців до сприяння гендерній рівності та позитивній маскулінності.

2) Кріс Хук, спеціаліст зі стратегічного зростання та залучення чоловіків, компанія Promundo-US.

Умови реєстрації:

  • Онлайн реєстрація обов’язкова.

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 2
Др. Гері Баркер
генеральний директор компанії Promundo-US. Провідний міжнародний спеціаліст у залученні чоловіків та хлопців до сприяння гендерній рівності та позитивній маскулінності.
Кріс Хук
спеціаліст зі стратегічного зростання та залучення чоловіків, компанія Promundo-US.
Др. Гері Баркер
Кріс Хук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: