fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності

  • Дата: 29/01/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності. Дата: 29 січня2019. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Ми раді запросити Вас на засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, яке відбудеться у вівторок, 29 січня, о 16.00, офіс Європейської Бізнес Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Тема зустрічі: Корпоративне наставництво Наставництво це гарантія для дітей та молодих людей, що вони не самотні в своїх турботах та бажаннях. Наставництво передбачає, що поруч є дорослий, якому вони не байдужі. Наставництво - це про особисті стосунки, а не матеріальні речі. В Україні з 2009 року здійснюються декілька різних програм Наставництва, серед яких програма Корпоративного Наставництва. Корпоративне Наставництво передбачає допомогу дітям та молодим людям в профорієнтації та соціалізації, розширює їхнє розуміння своїх можливостей та сучасних професій, дає можливість стажування та працевлаштування з одного боку і з другого це можливість для бізнесу виховувати майбутніх працівників, підвищувати свій імідж, як соціально відповідальної компанії та допомагати правильно, сучасно та з максимальною користю тим дітям, що не з власної волі виховуються поза межами своєї сімї. Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою.  Чекатимемо на Вас!Спікери. Надія Кондратюк. Президент ГС Асоціація Наставництва для дітей та молоді. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail [email protected].

Ми раді запросити Вас на засідання Комітету Асоціації з корпоративної соціальної відповідальності, яке відбудеться у вівторок, 29 січня, о 16.00, офіс Європейської Бізнес Асоціації, Андріївський узвіз 1А.

Тема зустрічі: Корпоративне наставництво

Наставництво це гарантія для дітей та молодих людей, що вони не самотні в своїх турботах та бажаннях. Наставництво передбачає, що поруч є дорослий, якому вони не байдужі. Наставництво – це про особисті стосунки, а не матеріальні речі.

В Україні з 2009 року здійснюються декілька різних програм Наставництва, серед яких програма Корпоративного Наставництва.

Корпоративне Наставництво передбачає допомогу дітям та молодим людям в профорієнтації та соціалізації, розширює їхнє розуміння своїх можливостей та сучасних професій, дає можливість стажування та працевлаштування з одного боку і з другого це можливість для бізнесу виховувати майбутніх працівників, підвищувати свій імідж, як соціально відповідальної компанії та допомагати правильно, сучасно та з максимальною користю тим дітям, що не з власної волі виховуються поза межами своєї сім’ї.

Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою. 

Чекатимемо на Вас!

Спікери

1 / 1
Надія Кондратюк
Президент ГС "Асоціація Наставництва для дітей та молоді"
Надія Кондратюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: