fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання комітету Асоціації управління персоналом

  • Дата: 25/04/2018
  • Мова: українська/ російська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Офіс Асоціації в м. Києві

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання комітету Асоціації управління персоналом. Дата: 25 квітня2018. Час: 16:00 18:00. Мова: українська/ російська. Місце проведення: Офіс Асоціації в м. Києві. Ми раді запросити Вас на засідання Комітету Асоціації з управління персоналом, яке відбудеться 25 квітня о 16.00 в офісі Асоціації в м. Києві. Тема зустрічі: Поведінкові тренди сучасних українців: що повинен знати HR. Про що будемо говорити: Трансформація HR і еволюція співробітників: поведінкові тренди в Україні 2018 і про те навіщо про них знати HR; Коли і як їх використовувати в щоденній роботі; Як з ними працювати, щоб створювати необхідні програми; Design thinking як інструмент роботи, як нові знання стануть у пригоді в роботі зі співробітниками. Запрошений спікер: Катерина Коваленко: Професійні сфери діяльності: HR/ Innovation Management/ Marketing/ Communications/ Design Thinking. Має 15 річний досвід управління маркетинговими проектами, стратегічними комунікаціями. Працювала в таких компаніях, як Майкрософт Україна та АХА Україна. Катерина сертифікований тренер з методології Design Thinking. У 2017 році Катерина закінчила навчання за програмою HRCI і захистила міжнародну сертифікацію Senior Professional in HR - International, Global Development.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Гелена Блоцька. E-mail helena.blotska@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Ми раді запросити Вас на засідання Комітету Асоціації з управління персоналом, яке відбудеться 25 квітня о 16.00 в офісі Асоціації в м. Києві.

Тема зустрічі: Поведінкові тренди сучасних українців: що повинен знати HR.

Про що будемо говорити:

  • Трансформація HR і еволюція співробітників: поведінкові тренди в Україні 2018 і про те навіщо про них знати HR;
  • Коли і як їх використовувати в щоденній роботі;
  • Як з ними працювати, щоб створювати необхідні програми;
  • Design thinking як інструмент роботи, як нові знання стануть у пригоді в роботі зі співробітниками.

Запрошений спікер:

Катерина Коваленко: Професійні сфери діяльності: HR/ Innovation Management/ Marketing/ Communications/ Design Thinking. Має 15 річний досвід управління маркетинговими проектами, стратегічними комунікаціями. Працювала в таких компаніях, як Майкрософт Україна та АХА Україна. Катерина сертифікований тренер з методології Design Thinking. У 2017 році Катерина закінчила навчання за програмою HRCI і захистила міжнародну сертифікацію Senior Professional in HR – International, Global Development.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Гелена Блоцька

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: