fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Харчового Комітету

  • Дата: 18/07/2018 (СР)
  • Час: 16:00 - 18:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Харчового Комітету. Дата: 18 липня2018. Час: 16:00 18:00. Запрошуємо Вас на засідання Харчового Комітету дата: 18 липня, 16.00 спікер: Ірина Литовченко, директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОЗ Питання для обговорення: Проект ДСанПіН «Про затвердження Державних гігієнічних правил і норм Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах Приведення заходів щодо пластмасових матеріалів та виробів, призначених для контакту з харчовими продуктами, у відповідність до законодавства Європейського Союзу (Регламент (ЄС) 10/2011 та ін.) Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Гігієнічних вимог до води природної мінеральної, її показників безпечності та окремих показників її якості, а також окремих вимог до води джерельної» Плани Міністерства щодо врегулювання питання вмісту трансжирів в харчових продуктів Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Виключного переліку дозволених до використання в маркуванні та рекламі харчових продуктів тверджень про користь для здоров’я, крім тих, що відносяться до зменшення ризику захворювання та розвитку і здоровя дітей»

Запрошуємо Вас на засідання Харчового Комітету

дата: 18 липня, 16.00

спікер: Ірина Литовченко, директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОЗ

Питання для обговорення:

  1. Проект ДСанПіН «Про затвердження Державних гігієнічних правил і норм “Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах”
  2. Приведення заходів щодо пластмасових матеріалів та виробів, призначених для контакту з харчовими продуктами, у відповідність до законодавства Європейського Союзу (Регламент (ЄС) 10/2011 та ін.)
  3. Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Гігієнічних вимог до води природної мінеральної, її показників безпечності та окремих показників її якості, а також окремих вимог до води джерельної»
  4. Плани Міністерства щодо врегулювання питання вмісту трансжирів в харчових продуктів
  5. Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Виключного переліку дозволених до використання в маркуванні та рекламі харчових продуктів тверджень про користь для здоров’я, крім тих, що відносяться до зменшення ризику захворювання та розвитку і здоров’я дітей»
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: