fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Харчового Комітету|17.05|15.30

  • Дата: 17/05/2019 (ПТ)
  • Час: 15:30 - 17:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Харчового Комітету|17.05|15.30. Дата: 17 травня2019. Час: 15:30 17:00. Шановні колеги, запрошуємо Вас на засідання Харчового Комітету. Дата та час: пятниця, 17 травня 15:30, офіс Асоціації, Stefes Conference-Hall. Порядок денний: Обговорення пропозицій до проекту Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів та інших об’єктів санітарних заходів» (комплексний ПЗУ або Package Law) Співробітництво з МОЗ. Статус нормативно-правових актів, розроблених МОЗ. Оновлення законодавства в сфері дитячого харчування Нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які мають бути приведені у відповідність із Законом України №2639-VIII«Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (Наказ МЕТ №914 та №969) Подальші плани роботи Харчового Комітету Інші питання  

Шановні колеги, запрошуємо Вас на засідання Харчового Комітету.

Дата та час: п’ятниця, 17 травня 15:30, офіс Асоціації, Stefes Conference-Hall.

Порядок денний:

  1. Обговорення пропозицій до проекту Закону «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів та інших об’єктів санітарних заходів» (комплексний ПЗУ або Package Law)
  2. Співробітництво з МОЗ. Статус нормативно-правових актів, розроблених МОЗ.
  3. Оновлення законодавства в сфері дитячого харчування
  4. Нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які мають бути приведені у відповідність із Законом України №2639-VIII«Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (Наказ МЕТ №914 та №969)
  5. Подальші плани роботи Харчового Комітету
  6. Інші питання

 

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: