fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом

  • Дата: 05/02/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 09:30 - 12:30
Місце проведення:

Офіс EBA (Андріївський узвіз 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом. Дата: 05 лютого2019. Час: 09:30 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс EBA (Андріївський узвіз 1А). Шановні колеги, Запрошуємо Вас на засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом, яке відбудеться у вівторок, 5 лютого, з 9:30 до 12:30, в офісі EBA (Андріївський узвіз 1А).  Тема зустрічі: Randstad Employer Brand Research Україна 2019 Сутність дослідження Randstad полягає у допомозі компаніям в їх боротьбі за таланти. Кожного року репутація роботодавця стає все більш важливою, працівникам необхідно бачити сутність та мету своєї роботи, вірити компанії, де вона/він працює, зростати професійно, залучатися таким чином, аби будувати довгострокові плани на майбутнє. Дослідження - абсолютно прозоре, компанії-учасниці ні в якому разі не можуть вплинути на результати, оскільки не долучаються до нього на жодному з етапів. Переможці запрошуються лише на Церемонію Нагородження. Відсутнє журі, а фіналісти визначаються згідно результатів опитування респондентів і під наглядом міжнародних експертів. З 2016 року міжнародний партнер з проведення дослідження – Kantar TNS. Про дослідження і урочисту церемонію нагородження переможців розкажуть CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова, віце-президент з операційного управління кадрового холдингу АНКОР Олексій Міронов, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк. Модератором Презентації виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч. Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою. Чекаємо на Вас!Спікери. Олексій Міронов. Віце-президент з операційного управління, кадровий холдинг ANCOR Ukraine. Ірина Пруднікова. CEO компанії ANCOR Ukraine. Андрій Данилюк. Директор з розвитку бізнесу, ANCOR Ukraine У 2007 році Андрій закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю Менеджмент міжнародного бізнесу. Він приєднався до ANCOR у березні 2017 року на посаді менеджера з розвитку бізнесу. Андрій – автор численних статей про міграцію, тенденції та тенденції на українському ринку праці, доповідач та учасник найбільших кадрових форумів та конференцій. Загальний досвід роботи в управлінні продажами та аналітиці понад 15 років.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail [email protected].

Шановні колеги,

Запрошуємо Вас на засідання (ad-hoc) комітету Асоціації управління персоналом, яке відбудеться у вівторок, 5 лютого, з 9:30 до 12:30, в офісі EBA (Андріївський узвіз 1А). 

Тема зустрічі: Randstad Employer Brand Research Україна 2019

Сутність дослідження Randstad полягає у допомозі компаніям в їх боротьбі за таланти. Кожного року репутація роботодавця стає все більш важливою, працівникам необхідно бачити сутність та мету своєї роботи, вірити компанії, де вона/він працює, зростати професійно, залучатися таким чином, аби будувати довгострокові плани на майбутнє.

Дослідження – абсолютно прозоре, компанії-учасниці ні в якому разі не можуть вплинути на результати, оскільки не долучаються до нього на жодному з етапів. Переможці запрошуються лише на Церемонію Нагородження. Відсутнє журі, а фіналісти визначаються згідно результатів опитування респондентів і під наглядом міжнародних експертів. З 2016 року міжнародний партнер з проведення дослідження – Kantar TNS.

Про дослідження і урочисту церемонію нагородження переможців розкажуть CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова, віце-президент з операційного управління кадрового холдингу АНКОР Олексій Міронов, а також директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк.

Модератором Презентації виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

Умови реєстрації: онлайн реєстрація є обов’язковою.

Чекаємо на Вас!

Спікери

1 / 3
Олексій Міронов
Віце-президент з операційного управління, кадровий холдинг ANCOR Ukraine
Ірина Пруднікова
CEO компанії ANCOR Ukraine
Андрій Данилюк
Директор з розвитку бізнесу, ANCOR Ukraine У 2007 році Андрій закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "Менеджмент міжнародного бізнесу". Він приєднався до ANCOR у березні 2017 року на посаді менеджера з розвитку бізнесу. Андрій – автор численних статей про міграцію, тенденції та тенденції на українському ринку праці, доповідач та учасник найбільших кадрових форумів та конференцій. Загальний досвід роботи в управлінні продажами та аналітиці понад 15 років.
Олексій Міронов
Ірина Пруднікова
Андрій Данилюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: