fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО! EBA IT Conference

  • Дата: 23/09/2021
  • Час: 14:00 - 20:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО! EBA IT Conference. Дата: 23 вересня2021. Час: 14:00 20:00. Захід перенесено! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на унікальний галузевий захід – «EBA IT Conference». Захід об’єднає лідерів бізнесу, керівників вищого рівня та представників уряду для обговорення різних аспектів цифрового розвитку країни, ролі ІТ-компаній у створенні нових економічних можливостей, а також поточного стану освіти в сфері технологій та шляхи для покращення її якості в Україні. Ця подія перенесена на 11 жовтня о 14:00, за посиланням ви можете зареєструватись або скасувати свою попередню реєстрацію, якщо не плануєте відвідати захід. Дякуємо за ваше розуміння.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail liudmyla.nedokos@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-218-09-04.

Захід перенесено! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на унікальний галузевий захід – «EBA IT Conference».

Захід об’єднає лідерів бізнесу, керівників вищого рівня та представників уряду для обговорення різних аспектів цифрового розвитку країни, ролі ІТ-компаній у створенні нових економічних можливостей, а також поточного стану освіти в сфері технологій та шляхи для покращення її якості в Україні.

Ця подія перенесена на 11 жовтня о 14:00, за посиланням ви можете зареєструватись або скасувати свою попередню реєстрацію, якщо не плануєте відвідати захід.

Дякуємо за ваше розуміння.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: