fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Ніною Южаніною, Головою Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України

  • Дата: 13/03/2018 (ВТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 18:30 - 20:00
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:00
Місце проведення:

Офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1а)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч з Ніною Южаніною, Головою Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України. Дата: 13 березня2018. Час: 18:30 20:00. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 18:00. Місце проведення: Офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1а). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити на Загальну зустріч з Ніною Южаніною, Головою Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України. Ця зустріч відбудеться 13 березня в офісі Асоціації (Андріївський узвіз 1а, 1й поверх). Серед іншого, ми плануємо обговорити Проект закону № 7518 від 19.01.2018 стосовно змін до Податкового кодексу України щодо Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування. А також визначити його як один з приорітетних та невідкладних законопроектів. Обговорити можливостей повного відшкодування сум бютжетної заборгованості  з ПДВ перед компаніями в існуючих умовах. Також, приділити увагу проекту закону про Національне бюро фінансової безпеки, який був підготовлений Комітетом з питань податкової та митної політики Верховної Ради України Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити на Загальну зустріч з Ніною Южаніною, Головою Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України.

Ця зустріч відбудеться 13 березня в офісі Асоціації (Андріївський узвіз 1а, 1й поверх).

Серед іншого, ми плануємо обговорити Проект закону № 7518 від 19.01.2018 стосовно змін до Податкового кодексу України щодо Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування. А також визначити його як один з приорітетних та невідкладних законопроектів. Обговорити можливостей повного відшкодування сум бютжетної заборгованості  з ПДВ перед компаніями в існуючих умовах.

Також, приділити увагу проекту закону про Національне бюро фінансової безпеки, який був підготовлений Комітетом з питань податкової та митної політики Верховної Ради України
Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошуються два представники від компанії.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: