fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Миндаугасом Бакасом, Головою Правління Національного депозитарію України

  • Дата: 02/03/2018 (ПТ)
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч з Миндаугасом Бакасом, Головою Правління Національного депозитарію України. Дата: 02 березня2018. Час: 10:00 11:30. Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Миндаугасом Бакасом, Головою Правління Національного депозитарію України. 2 березня ми будемо обговорювати всі проблеми, пов’язані з відповідальністю Національного депозитарію України. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Миндаугасом Бакасом, Головою Правління Національного депозитарію України.

2 березня ми будемо обговорювати всі проблеми, пов’язані з відповідальністю Національного депозитарію України. Ця зустріч відбудеться в Офісі Асоціації, Андріївський узвіз 1А.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: