fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Андрієм Герусом, Головою Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

  • Дата: 25/05/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us віртуальна кімната Stefes

Registration
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Андрієм Герусом, Головою Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Дата: 25 травня2021. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us віртуальна кімната Stefes. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Андрієм Герусом, Головою Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Ця онлайн зустріч запланована на 25 травня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Зустріч буде присвячена обговоренню нагальних проблем української енергетики та шляхів їх вирішення. Разом з паном Герусом ми плануємо обговорити наступні питання щодо: Запровадження обліку газу в енергетичних одиницях (кВт/год); Модернізації газорозподільних мереж та запровадження стимулюючого регулювання для операторів ГРМ; Збереження діючих стимулюючих ставок рентної плати для видобування нафти і газового конденсату з нових свердловин; Врегулювання ситуації із боргами на ринку природного газу; Діяльності робочої групи «Водневі технології та воднева інфраструктура, як невід’ємна складова розвитку декарбонізованого енергетичного потенціалу України»; Проведення «зелених» аукціонів у 2021 році. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Андрієм Герусом, Головою Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Ця онлайн зустріч запланована на 25 травня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Зустріч буде присвячена обговоренню нагальних проблем української енергетики та шляхів їх вирішення. Разом з паном Герусом ми плануємо обговорити наступні питання щодо:

  • Запровадження обліку газу в енергетичних одиницях (кВт/год);
  • Модернізації газорозподільних мереж та запровадження стимулюючого регулювання для операторів ГРМ;
  • Збереження діючих стимулюючих ставок рентної плати для видобування нафти і газового конденсату з нових свердловин;
  • Врегулювання ситуації із боргами на ринку природного газу;
  • Діяльності робочої групи «Водневі технології та воднева інфраструктура, як невід’ємна складова розвитку декарбонізованого енергетичного потенціалу України»;
  • Проведення «зелених» аукціонів у 2021 році.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: