fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Юрієм Вітренком, Т.в.о. Міністра енергетики України

  • Дата: 11/02/2021
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо вам потрібен переклад)
  • Час: 14:00 - 15:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Юрієм Вітренком, Т.в.о. Міністра енергетики України. Дата: 11 лютого2021. Час: 14:00 15:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо вам потрібен переклад). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Юрієм Вітренком, Т.в.о. Міністра енергетики України. Ця онлайн зустріч запланована на 11 лютого о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Зустріч буде присвячена обговоренню поточної ситуації на енергетичному ринку, а також її економічних наслідків для країни. Разом із паном Вітренком ми визначимо необхідні кроки для врегулювання проблемних питань та подальшої реалізації запланованих реформ у сфері енергетики. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Юрієм Вітренком, Т.в.о. Міністра енергетики України.

Ця онлайн зустріч запланована на 11 лютого о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Зустріч буде присвячена обговоренню поточної ситуації на енергетичному ринку, а також її економічних наслідків для країни. Разом із паном Вітренком ми визначимо необхідні кроки для врегулювання проблемних питань та подальшої реалізації запланованих реформ у сфері енергетики.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: