fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Євгеном Бамбізовим, Начальником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби

  • Дата: 15/05/2018 (ВТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 09:30
Місце проведення:

офіс ЕВА (Андріївський узвіз 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Євгеном Бамбізовим, Начальником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби. Дата: 15 травня2018. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: офіс ЕВА (Андріївський узвіз 1А). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на нашу Загальну зустріч з Начальником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби - Євгеном Бамбізовим. Ця подія запланована на 15 травня і відбудеться в офісі Асоціації. На цій зустрічі ми будемо обговорювати наступні питання: - Останні оновлення повязані з касовою дисципліною та необхідністю введення фіскалізації обліку        розрахункових операцій. - Перегляд штрафних санкцій за невиконання податкової перевірки. - Динаміка переплат по основних податках. - Фіктивна криміналізація та багато інших важливих питань. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо Вас найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на нашу Загальну зустріч з Начальником Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби – Євгеном Бамбізовим.

Ця подія запланована на 15 травня і відбудеться в офісі Асоціації.

На цій зустрічі ми будемо обговорювати наступні питання:

– Останні оновлення пов’язані з касовою дисципліною та необхідністю введення фіскалізації обліку        розрахункових операцій.
– Перегляд штрафних санкцій за невиконання податкової перевірки.
– Динаміка переплат по основних податках.
– Фіктивна криміналізація та багато інших важливих питань.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: