fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна Зустріч Асоціації з Яковом Смолієм, в. о. Голови Національного Банку України

  • Дата: 15/12/2017
  • Мова: українська без перекладу
  • Час: 15:30 - 17:30
  • Початок реєстрації:о 15:00
Місце проведення:

офіс Асоціації у Києві, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна Зустріч Асоціації з Яковом Смолієм, в. о. Голови Національного Банку України. Дата: 15 грудня2017. Час: 15:30 17:30. Мова: українська без перекладу. Початок реєстрації: о 15:00. Місце проведення: офіс Асоціації у Києві, Андріївський узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із в.о. Голови Національного Банку України Яковом Смолієм. Під час зустрічі пропонуємо обговорити загальний стан справ в українській економіці та ситуацію у фінансово-банківському секторі зокрема. Ми очікуємо почути більше про перспективи розвитку банківської системи, лібералізацію валютного регулювання, інформацію щодо планів НБУ на 2018 рік, а також багато інших важливих питань. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Просимо звернути увагу, до участі у заході зпрошується по два представника компаній Асоціації. Ми із нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами! Акредитація ЗМІ: pr@eba.com.ua Партнер    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Алексеєва. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу із в.о. Голови Національного Банку України Яковом Смолієм.

Під час зустрічі пропонуємо обговорити загальний стан справ в українській економіці та ситуацію у фінансово-банківському секторі зокрема.

Ми очікуємо почути більше про перспективи розвитку банківської системи, лібералізацію валютного регулювання, інформацію щодо планів НБУ на 2018 рік, а також багато інших важливих питань.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Просимо звернути увагу, до участі у заході зпрошується по два представника компаній Асоціації.

Ми із нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!

Акредитація ЗМІ: pr@eba.com.ua

Партнер

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Алексеєва

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: