fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Володимиром Кудрицьким, Головою правління НЕК «Укренерго»

  • Дата: 18/09/2023 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

ОНЛАЙН через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Володимиром Кудрицьким, Головою правління НЕК «Укренерго». Дата: 18 вересня2023. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Місце проведення: ОНЛАЙН через Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до онлайн-зустрічі з Володимиром Кудрицьким, Головою правління НЕК «Укренерго», яка відбудеться 18 вересня о 10:00. Зустріч буде присвячена низці загальних та галузевих питань, які наразі хвилюють бізнес. Зокрема, учасники зможуть дізнатися про стан енергосистеми та готовність до зими, прогнози щодо проходження зимового сезону, можливі ліміти енергоспоживання, прогноз цін на енергоносії, імпорт електроенергії, перспективи забезпечення безперебійного електропостачання для бізнесу та інші актуальні питання. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до онлайн-зустрічі з Володимиром Кудрицьким, Головою правління НЕК «Укренерго», яка відбудеться 18 вересня о 10:00.

Зустріч буде присвячена низці загальних та галузевих питань, які наразі хвилюють бізнес. Зокрема, учасники зможуть дізнатися про стан енергосистеми та готовність до зими, прогнози щодо проходження зимового сезону, можливі ліміти енергоспоживання, прогноз цін на енергоносії, імпорт електроенергії, перспективи забезпечення безперебійного електропостачання для бізнесу та інші актуальні питання.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: