fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Владиславом Криклієм, Міністром інфраструктури України

  • Дата: 30/09/2019 (ПН)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 14:30 - 16:00
  • Початок реєстраціїо 14:00
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Владиславом Криклієм, Міністром інфраструктури України. Дата: 30 вересня2019. Час: 14:30 16:00. Мова: Українська без перекладу. Початок реєстрації о 14:00. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Владиславом Криклієм, новопризначеним Міністром інфраструктури України. Захід відбудеться 30 вересня о 14:30 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). На зустрічі ми плануємо обговорити плани і перші кроки пана Криклія як новопризначеного Міністра інфраструктури, а також бачення роботи Міністерства та взаємодії з бізнес-спільнотою на найближчий час.   Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (27 вересня 14:00). Чекаємо на зустріч з Вами!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Владиславом Криклієм, новопризначеним Міністром інфраструктури України.

Захід відбудеться 30 вересня о 14:30 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

На зустрічі ми плануємо обговорити плани і перші кроки пана Криклія як новопризначеного Міністра інфраструктури, а також бачення роботи Міністерства та взаємодії з бізнес-спільнотою на найближчий час.  

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (27 вересня 14:00).

Чекаємо на зустріч з Вами!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібний Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: