fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Віктором Ляшком, Заступником Міністра охорони здоров’я України – Головним державним санітарним лікарем України

  • Дата: 01/12/2020
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 17:00 - 18:00
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Віктором Ляшком, Заступником Міністра охорони здоров’я України – Головним державним санітарним лікарем України. Дата: 01 грудня2020. Час: 17:00 18:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Zoom. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на загальну зустріч з Віктором Ляшком, Заступником Міністра охорони здоров’я України – Головним державним санітарним лікарем України. Ця онлайн зустріч запланована на 1 грудня о 17:00  і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо епідеміологічну ситуацію в Україні та вірогідність введення нового повного локдауну у зв’язку з другою хвилею сплеску захворюваності на Covid-19. Долучайтеся до заходу, щоб отримати найактуальнішу інформацію щодо плану дій держави для стримання поширення вірусу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на загальну зустріч з Віктором Ляшком, Заступником Міністра охорони здоров’я України – Головним державним санітарним лікарем України.

Ця онлайн зустріч запланована на 1 грудня о 17:00  і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо епідеміологічну ситуацію в Україні та вірогідність введення нового повного локдауну у зв’язку з другою хвилею сплеску захворюваності на Covid-19. Долучайтеся до заходу, щоб отримати найактуальнішу інформацію щодо плану дій держави для стримання поширення вірусу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: