fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Уляною Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України

  • Дата: 23/07/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Початок реєстраціїо 10:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Уляною Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України. Дата: 23 липня2019. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації о 10:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на Загальну зустріч з доктором Уляною Супрун, виконуючим обовязки Міністра охорони здоровя України. Ця подія запланована на 23 липня та відбудеться в офісі Асоціації. Формат зустрічі стане відкритою дискусією щодо останніх оновлень у сфері реформування системи охорони здоров’я і останніх подій у сфері. Зокрема, ми піднімемо питання Подальшої безперебійної і прозорої роботи ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (ДЕЦ) Стратегічного розвитку сфери реєстрації ліків і клінічних досліджень та подальших планів роботи щодо гармонізації законодавства Також, ми запитаємо про подальші перспективи впровадження в Україні інших реформаторських ініціатив, робота над якими була розпочата. Бізнес-спільнота матиме змогу поставити запитання доктору Уляні Супрун у рамках сесії питання/відповіді. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (22 липня 15:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на Загальну зустріч з доктором Уляною Супрун, виконуючим обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

Ця подія запланована на 23 липня та відбудеться в офісі Асоціації.

Формат зустрічі стане відкритою дискусією щодо останніх оновлень у сфері реформування системи охорони здоров’я і останніх подій у сфері. Зокрема, ми піднімемо питання

  • Подальшої безперебійної і прозорої роботи ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (ДЕЦ)
  • Стратегічного розвитку сфери реєстрації ліків і клінічних досліджень та подальших планів роботи щодо гармонізації законодавства

Також, ми запитаємо про подальші перспективи впровадження в Україні інших реформаторських ініціатив, робота над якими була розпочата.

Бізнес-спільнота матиме змогу поставити запитання доктору Уляні Супрун у рамках сесії питання/відповіді.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (22 липня 15:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: