fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України

  • Дата: 20/06/2022 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 13:00 - 14:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України. Дата: 20 червня2022. Час: 13:00 14:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Як українська економіка пройшла перше півріччя 2022? Разом з Міністром фінансів України Сергієм Марченком ми поговоримо про те, як війна вплинула на ключові макроекономічні показники, що Міністерство робить для пом’якшення наслідків та до чого готуватися далі. Ця онлайн зустріч запланована на 20 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. На зустрічі приділимо увагу роботі Державної податкової та Державної митної служб. Крім того, поговоримо про питання імпортних мит, збереження статусу податкового резидентства, відшкодування ПДВ при експорті, страхування інвестицій. Також мова буде йти про регулювання на ринку страхових послуг, міжнародну співпрацю для підтримки діяльності українського бізнесу та інфраструктури країни під час воєнного стану тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Як українська економіка пройшла перше півріччя 2022? Разом з Міністром фінансів України Сергієм Марченком ми поговоримо про те, як війна вплинула на ключові макроекономічні показники, що Міністерство робить для пом’якшення наслідків та до чого готуватися далі.

Ця онлайн зустріч запланована на 20 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

На зустрічі приділимо увагу роботі Державної податкової та Державної митної служб. Крім того, поговоримо про питання імпортних мит, збереження статусу податкового резидентства, відшкодування ПДВ при експорті, страхування інвестицій. Також мова буде йти про регулювання на ринку страхових послуг, міжнародну співпрацю для підтримки діяльності українського бізнесу та інфраструктури країни під час воєнного стану тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: