fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України

  • Дата: 04/02/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

онлайн на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України. Дата: 04 лютого2022. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: онлайн на платформі Zoom. Шановні колеги, Повідомляємо Вам, що через непередбачувані обставини Міністр фінансів Сергій Марченко не зможе бути присутнім на зустрічі, що запланована на 4 лютого о 12:00. Проте, до нас приєднаються заступники Міністра фінансів України Світлана Воробей та Юрій Драганчук, щоб обговорити раніше заявлені питання. Просимо вибачення за можливі незручності. Про нову дату нашої зустрічі з Міністром повідомимо найближчим часом.     Що буде пріоритетом для Міністерства фінансів у 2022 році? Про це поговоримо з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України, під час зустрічі 4 лютого о 12:00 на платформі Zoom. Наразі у бізнесу накопичилось чимало запитань в контексті податкової та митної політики. На частину з них бізнесу вже вдалось почути відповіді від Данила Гетманцева, голови профільного Комітету ВРУ. Проте, хотілось б також розуміти позицію Міністерства щодо запланованих в цьому році податкових змін, чи будуть вони підтримані Мінфіном та Урядом. Крім того, піднімемо питання щодо необхідності реальної боротьби з тіньовою економікою. Водночас, наразі не тільки бізнес, але і все суспільство активно обговорює геополітичну ситуацію в Україні, тож важливо було б почути від Міністра фінансів, як представника Уряду, чи є план дій Уряду і Міністерства фінансів України в разі загострення військового конфлікту? Чи буде переглядатись бюджет країни? Чи збільшать фінансування армії та медичної сфери? Чи плануються зміни в частині видатків бюджету? На подію запрошуємо лише представників членських компаній Асоціації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Чекаємо вас на онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0979792289.

Шановні колеги,

Повідомляємо Вам, що через непередбачувані обставини Міністр фінансів Сергій Марченко не зможе бути присутнім на зустрічі, що запланована на 4 лютого о 12:00. Проте, до нас приєднаються заступники Міністра фінансів України Світлана Воробей та Юрій Драганчук, щоб обговорити раніше заявлені питання.

Просимо вибачення за можливі незручності. Про нову дату нашої зустрічі з Міністром повідомимо найближчим часом.

 

 

Що буде пріоритетом для Міністерства фінансів у 2022 році? Про це поговоримо з Сергієм Марченком, Міністром фінансів України, під час зустрічі 4 лютого о 12:00 на платформі Zoom.

Наразі у бізнесу накопичилось чимало запитань в контексті податкової та митної політики. На частину з них бізнесу вже вдалось почути відповіді від Данила Гетманцева, голови профільного Комітету ВРУ. Проте, хотілось б також розуміти позицію Міністерства щодо запланованих в цьому році податкових змін, чи будуть вони підтримані Мінфіном та Урядом. Крім того, піднімемо питання щодо необхідності реальної боротьби з тіньовою економікою.

Водночас, наразі не тільки бізнес, але і все суспільство активно обговорює геополітичну ситуацію в Україні, тож важливо було б почути від Міністра фінансів, як представника Уряду, чи є план дій Уряду і Міністерства фінансів України в разі загострення військового конфлікту? Чи буде переглядатись бюджет країни? Чи збільшать фінансування армії та медичної сфери? Чи плануються зміни в частині видатків бюджету?

На подію запрошуємо лише представників членських компаній Асоціації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо вас на онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: