fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Семеном Кривоносом, Головою Державної інспекції архітектури та містобудування

  • Дата: 28/01/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 15:00 - 16:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Семеном Кривоносом, Головою Державної інспекції архітектури та містобудування. Дата: 28 січня2022. Час: 15:00 16:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Реєстрація закрита! Минулого року було ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) і замість неї почав роботу новий орган – Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ). Досвід взаємодії з ДАБІ був далеко не з найприємніших. Більше того, далеко не завжди структура йшла на конструктивний діалог з прозорим бізнесом. Тож ділова спільнота очікує від ДІАМ комплексних змін у підходах та методах роботи з урахуванням принципів прозорості, якості, ефективності. Як працює новий регулятор? Які зміни плануються в контексті організації діяльності? Як виглядатиме реформа містобудування та які можливості вона несе бізнесу? Про це дізнавайтесь на зустрічі з Семеном Кривоносом, Головою ДІАМ, вже цієї п’ятниці 28 січня о 15:00 на платформі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Чекаємо вас на онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Реєстрація закрита!

Минулого року було ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) і замість неї почав роботу новий орган – Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ).

Досвід взаємодії з ДАБІ був далеко не з найприємніших. Більше того, далеко не завжди структура йшла на конструктивний діалог з прозорим бізнесом. Тож ділова спільнота очікує від ДІАМ комплексних змін у підходах та методах роботи з урахуванням принципів прозорості, якості, ефективності.

Як працює новий регулятор? Які зміни плануються в контексті організації діяльності? Як виглядатиме реформа містобудування та які можливості вона несе бізнесу? Про це дізнавайтесь на зустрічі з Семеном Кривоносом, Головою ДІАМ, вже цієї п’ятниці 28 січня о 15:00 на платформі Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо вас на онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: