fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Правлінням Національного банку України

  • Дата: 15/04/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська (з перекладом)
  • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Правлінням Національного банку України. Дата: 15 квітня2022. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська (з перекладом). Місце проведення: на платформі Zoom. Реєстрація закрита! Підтримка економічного фронту країни неможлива без стабільного функціонування банківської системи. Через банки проходять платежі підприємств, організацій та громадян – і в умовах війни є надважливим зберегти їх безперебійність. Про те, як функціонують банки та яким чином досягається стабільність їх роботи, ми дізнаємося під час зустрічі з Правлінням НБУ. Разом з Головою НБУ Кирилом Шевченком та його заступниками поговоримо також про валютний ринок в умовах воєнного стану, обмеження щодо оплати товарів критичного імпорту та оновлені макроекономічні прогнози на 2022 рік. Зустріч відбудеться 15 квітня о 14:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Кількість місць обмежена, тож запрошуємо по одному представнику  топ-менеджменту від кожної членської компанії Асоціації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (14 квітня, 10:00). До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +380979792289.

Реєстрація закрита!

Підтримка економічного фронту країни неможлива без стабільного функціонування банківської системи. Через банки проходять платежі підприємств, організацій та громадян – і в умовах війни є надважливим зберегти їх безперебійність. Про те, як функціонують банки та яким чином досягається стабільність їх роботи, ми дізнаємося під час зустрічі з Правлінням НБУ.

Разом з Головою НБУ Кирилом Шевченком та його заступниками поговоримо також про валютний ринок в умовах воєнного стану, обмеження щодо оплати товарів критичного імпорту та оновлені макроекономічні прогнози на 2022 рік.

Зустріч відбудеться 15 квітня о 14:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Кількість місць обмежена, тож запрошуємо по одному представнику  топ-менеджменту від кожної членської компанії Асоціації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (14 квітня, 10:00).

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: