fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Трофімцевою, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України

 • Дата: 19/04/2019 (ПТ)
 • Мова: Ukrainian (without translation)
 • Час: 15:30 - 17:00
 • Registration startsat 15:00
Місце проведення:

EBA office (1A Andriivskyi Uzviz, Kyiv)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Трофімцевою, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України. Дата: 19 квітня2019. Час: 15:30 17:00. Мова: Ukrainian (without translation). Registration starts at 15:00. Місце проведення: EBA office (1A Andriivskyi Uzviz, Kyiv).   Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Ольгою Трофімцевою, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України. Ми плануємо обговорити підсумки роботи Міністерства за перший квартал 2019 року, а також плани та завдання на період до кінця поточного року. Зокрема, зупинимося на наступних питаннях: Впровадження земельної реформи; Попередження виробництва та обігу фальсифікованої продукції; Використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині; Гігієнічні вимоги до природної мінеральної води; Ринок органічної продукції; Збільшення експортних квот; Безпечність та гігієна кормів; Заходи для підтримки українських експортерів на міжнародних ринках; Інші важливі питання. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (18 квітня 18:00). Чекаємо на зустріч з вами!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Liudmyla Nedokos. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

 

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Ольгою Трофімцевою, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України.

Ми плануємо обговорити підсумки роботи Міністерства за перший квартал 2019 року, а також плани та завдання на період до кінця поточного року.

Зокрема, зупинимося на наступних питаннях:

 • Впровадження земельної реформи;
 • Попередження виробництва та обігу фальсифікованої продукції;
 • Використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині;
 • Гігієнічні вимоги до природної мінеральної води;
 • Ринок органічної продукції;
 • Збільшення експортних квот;
 • Безпечність та гігієна кормів;
 • Заходи для підтримки українських експортерів на міжнародних ринках;
 • Інші важливі питання.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (18 квітня 18:00).

Чекаємо на зустріч з вами!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Liudmyla Nedokos

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: