fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СКАСОВАНО! Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

  • Дата: 22/06/2021 (ВТ)
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 13:00 - 14:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  СКАСОВАНО! Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Дата: 22 червня2021. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). СКАСОВАНО! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну з Ольгою Стефанішиною, Віцепремєр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.   Ця онлайн зустріч запланована на 22 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Ви маєте можливість орати участь в онлайн чи оффлайн форматі. Для відвідування заходу оффлайн потрібно натиснути Зареєструватись або написати нам листа на [email protected] Кількість учасників обмежена, лише один представник компаніїї-члена Асоціації, реєстрація може бути зупинена до дедлайну, 12:00 21 червня 2021. Для участі оналайн натисніть Зареєструватись Онлайн. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Зустріч буде присвячена обговоренню державної політики у сфері європейської інтеграції. Зокрема, ми поговоримо про поточний стан виконання Україною своїх зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також пов’язані з цим плани та завдання. Питання до обговорення: плани щодо оновлення Угоди про асоціацію; часові перспективи підписання Угоди АСАА між Україною та ЄС; перспективи розширення Угоди АСАА на нові сектори; позиція КМУ щодо Європейського зеленого курсу; сприяння спрощенню низки митних процедур та інше. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

СКАСОВАНО!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

 

Ця онлайн зустріч запланована на 22 червня о 13:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Ви маєте можливість орати участь в онлайн чи оффлайн форматі.

Для відвідування заходу оффлайн потрібно натиснути “Зареєструватись” або написати нам листа на [email protected] Кількість учасників обмежена, лише один представник компаніїї-члена Асоціації, реєстрація може бути зупинена до дедлайну, 12:00 21 червня 2021.

Для участі оналайн натисніть “Зареєструватись Онлайн”. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Зустріч буде присвячена обговоренню державної політики у сфері європейської інтеграції. Зокрема, ми поговоримо про поточний стан виконання Україною своїх зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також пов’язані з цим плани та завдання.

Питання до обговорення:

  • плани щодо оновлення Угоди про асоціацію;
  • часові перспективи підписання Угоди АСАА між Україною та ЄС;
  • перспективи розширення Угоди АСАА на нові сектори;
  • позиція КМУ щодо Європейського зеленого курсу;
  • сприяння спрощенню низки митних процедур та інше.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: