fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

  • Дата: 27/07/2022 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 15:00 - 16:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Дата: 27 липня2022. Час: 15:00 16:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейський Союз є важливим сигналом для бізнесу, що працює в країні. Очевидно, що попереду багато роботи щодо здійснення реформ, а також приведення умов для бізнесу, інвестицій та торгівлі до стандартів ЄС. Коли, як та що саме буде зроблено в цьому контексті – дізнаємось на зустрічі з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Ця зустріч відбудеться 27 липня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Будемо говорити про перспективи та основні завдання для України на шляху до здобуття повноцінного членства, а також поточний стан оновлення Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, заключення ACAA Угоди в пріоритетних сферах, тимчасові заходи з лібералізації торгівлі, налагодження роботи з інституціями ЄС, прискорення інтеграції галузей економіки, вирішення проблеми подвійного оподаткування заробітних плат українців за кордоном.  Так, бізнес хоче дізнатись про формування переліку Директив та Регламентів ЄС, які Україна має прийняти як кандидат в члени. Зокрема, у сферах агро, енергетики, водного транспорту тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Отримання Україною статусу кандидата на членство в Європейський Союз є важливим сигналом для бізнесу, що працює в країні. Очевидно, що попереду багато роботи щодо здійснення реформ, а також приведення умов для бізнесу, інвестицій та торгівлі до стандартів ЄС. Коли, як та що саме буде зроблено в цьому контексті – дізнаємось на зустрічі з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Ця зустріч відбудеться 27 липня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Будемо говорити про перспективи та основні завдання для України на шляху до здобуття повноцінного членства, а також поточний стан оновлення Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, заключення ACAA Угоди в пріоритетних сферах, тимчасові заходи з лібералізації торгівлі, налагодження роботи з інституціями ЄС, прискорення інтеграції галузей економіки, вирішення проблеми подвійного оподаткування заробітних плат українців за кордоном. 

Так, бізнес хоче дізнатись про формування переліку Директив та Регламентів ЄС, які Україна має прийняти як кандидат в члени. Зокрема, у сферах агро, енергетики, водного транспорту тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: