fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Олексієм Арестовичем, Радником керівника Офісу Президента України

  • Дата: 27/04/2022 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 13:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Олексієм Арестовичем, Радником керівника Офісу Президента України. Дата: 27 квітня2022. Час: 12:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з  Олексієм Арестовичем, Радником керівника Офісу Президента України. Якою є ситуація в країні на початку третього місяця повномасштабної війни в Україні та чого очікувати далі? Приєднуйтесь 27 квітня о 12:00, щоб почути думки та прогнози Олексія Арестовича щодо поточних воєнних подій, тривалості та можливих варіантів розвитку ситуації, тощо. Зустріч відбудеться на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (27 квітня, 12:00). До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +380979792289.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на зустріч з  Олексієм Арестовичем, Радником керівника Офісу Президента України.

Якою є ситуація в країні на початку третього місяця повномасштабної війни в Україні та чого очікувати далі? Приєднуйтесь 27 квітня о 12:00, щоб почути думки та прогнози Олексія Арестовича щодо поточних воєнних подій, тривалості та можливих варіантів розвитку ситуації, тощо.

Зустріч відбудеться на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (27 квітня, 12:00).

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: