fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Олександром Кубраковим, Віцепрем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України

CEO, TOП менеджмент
  • Дата: 06/07/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 12:30 - 14:00
Місце проведення:

Міністерство інфраструктури України (проспект Берестейський, 14)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Олександром Кубраковим, Віцепрем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України. Дата: 06 липня2023. Час: 12:30 14:00. Мова: українська. Місце проведення: Міністерство інфраструктури України (проспект Берестейський, 14). Зустріч перенесена на 12:30 за Києвом Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Олександром Кубраковим, Віце-прем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, яка відбудеться 6 липня о 12:30. Учасники зустрічі обговорять актуальні для бізнесу питання розвитку інфраструктури та відбудови, що підпадають під компетенцію Міністра. Приєднуйтесь до зустрічі офлайн або онлайн після попередньої реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що ми запрошуємо лише CEO компанії до участі офлайн, оскільки число учасників обмежене. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (97) 979 22 89.

Зустріч перенесена на 12:30 за Києвом

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до зустрічі з Олександром Кубраковим, Віце-прем’єр-міністром з відновлення України – Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України, яка відбудеться 6 липня о 12:30.

Учасники зустрічі обговорять актуальні для бізнесу питання розвитку інфраструктури та відбудови, що підпадають під компетенцію Міністра. Приєднуйтесь до зустрічі офлайн або онлайн після попередньої реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що ми запрошуємо лише CEO компанії до участі офлайн, оскільки число учасників обмежене.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380 (97) 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Національність
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: