fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Назаром Холодницьким, Керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

  • Дата: 22/05/2019 (СР)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 09:30 - 11:00
  • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Назаром Холодницьким, Керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Дата: 22 травня2019. Час: 09:30 11:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 09:00. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Зустріч скасована! Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на нашу Загальну зустріч з Назаром Холодницьким, Керівником Спеціальної антикорупційної прокуратури. Згідно з регулярними опитуваннями Асоціації, корупція посідає рейтинг основних перешкод для іноземних інвесторів вже третій рік поспіль. Корупція не тільки перешкоджає припливу нових інвестицій, але й суттєво впливає на бізнес-клімат в цілому. На зустрічі ми плануємо обговорити роботу прокуратури, а також ефективність її взаємодії з іншими органами влади, зокрема, з Національним антикорупційним бюро України. Ця подія запланована на 22 травня, о 09:30, і відбудеться в офісі Асоціації. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (21 травня 14:00). Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Зустріч скасована!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує Вас на нашу Загальну зустріч з Назаром Холодницьким, Керівником Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Згідно з регулярними опитуваннями Асоціації, корупція посідає рейтинг основних перешкод для іноземних інвесторів вже третій рік поспіль. Корупція не тільки перешкоджає припливу нових інвестицій, але й суттєво впливає на бізнес-клімат в цілому.

На зустрічі ми плануємо обговорити роботу прокуратури, а також ефективність її взаємодії з іншими органами влади, зокрема, з Національним антикорупційним бюро України.

Ця подія запланована на 22 травня, о 09:30, і відбудеться в офісі Асоціації.

Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (21 травня 14:00).

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібний Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: