fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Національною радою з відновлення України від наслідків війни

  • Дата: 04/08/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 09:30 - 11:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Національною радою з відновлення України від наслідків війни. Дата: 04 серпня2022. Час: 09:30 11:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Близько 750 мільярдів доларів, 850 проєктів та 10 років на реалізацію – такий план з відбудови України було представлено на конференції в Лугано. Масштаби плану передбачають тісну співпрацю між державою, бізнесом та міжнародною спільнотою. Тож Європейська Бізнес Асоціація зустрінеться з представниками Національної ради з відновлення України для обговорення пріоритетів та кроків для післявоєнного розвитку у сферах інфраструктури, фінансів, податкового та митного регулювання, сільського господарства, сталого розвитку.  Ця онлайн зустріч запланована на 4 серпня о 9:30 і буде доступна на ресурсі Zoom. Зокрема, ми розглянемо питання компенсації збитків від військових дій, проєкти з відновлення деокупованих територій, страхування інвестицій під час війни, стимулювання виробництва будівельних матеріалів, проблему подвійного податкового резидентства, підготовку до опалювального сезону, податкову політику в умовах воєнного стану тощо.  Зустріч відбудеться за участі секретаря Національної ради з питань відновлення України Данила Гетманцева, а також представників Верховної Ради, Мінекономіки, МінАгро та МінДовкілля. Зокрема: Микола Сольський, Міністр аграрної політики та продовольства, куратор робочої групи з питань нової аграрної політики; Тарас Висоцький, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України; Михайло Соколов, Радник Міністра аграрної політики та продовольства, секретар робочої групи з питань нової аграрної політики; Тетяна Тимочко, Радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Голова ГО “Всеукраїнська ліга”; Ярослав Железняк, Секретар консультативно-експертної ради;  Денис Шемякін, Координатор робочої групи з питань відновлення економіки; Андрій Мартин, Координатор робочої групи з питань нової аграрної політики; Ольга Балицька, Голова Комітету відновлення України, Європейської Бізнес Асоціації; Анна Дерев’янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації та модератор зустрічі. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Близько 750 мільярдів доларів, 850 проєктів та 10 років на реалізацію – такий план з відбудови України було представлено на конференції в Лугано. Масштаби плану передбачають тісну співпрацю між державою, бізнесом та міжнародною спільнотою.

Тож Європейська Бізнес Асоціація зустрінеться з представниками Національної ради з відновлення України для обговорення пріоритетів та кроків для післявоєнного розвитку у сферах інфраструктури, фінансів, податкового та митного регулювання, сільського господарства, сталого розвитку. 

Ця онлайн зустріч запланована на 4 серпня о 9:30 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Зокрема, ми розглянемо питання компенсації збитків від військових дій, проєкти з відновлення деокупованих територій, страхування інвестицій під час війни, стимулювання виробництва будівельних матеріалів, проблему подвійного податкового резидентства, підготовку до опалювального сезону, податкову політику в умовах воєнного стану тощо. 

Зустріч відбудеться за участі секретаря Національної ради з питань відновлення України Данила Гетманцева, а також представників Верховної Ради, Мінекономіки, МінАгро та МінДовкілля.

Зокрема:

Микола Сольський, Міністр аграрної політики та продовольства, куратор робочої групи з питань нової аграрної політики;

Тарас Висоцький, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;

Михайло Соколов, Радник Міністра аграрної політики та продовольства, секретар робочої групи з питань нової аграрної політики;

Тетяна Тимочко, Радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Голова ГО “Всеукраїнська ліга”;

Ярослав Железняк, Секретар консультативно-експертної ради; 

Денис Шемякін, Координатор робочої групи з питань відновлення економіки;

Андрій Мартин, Координатор робочої групи з питань нової аграрної політики;

Ольга Балицька, Голова Комітету відновлення України, Європейської Бізнес Асоціації;

Анна Дерев’янко, Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації та модератор зустрічі.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: