fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизаці

  • Дата: 11/02/2022 (ПТ)
  • Мова: українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизаці. Дата: 11 лютого2022. Час: 14:00 15:00. Мова: українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Сфера електронних комунікацій в Україні нещодавно зазнала суттєвих змін, зокрема, 1 січня цього року набув чинності новий Закон «Про електронні комунікації» №1089-IX, який був прийнятий на заміну двом іншим законам, а саме про радіочастотний ресурс та про телекомунікації. Крім того, на підписі в Президента України знаходиться не менш важливий законопроєкт №6055 щодо національного регулятора у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, який має на меті реформувати роботу чинного регулятора, а саме НКРЗІ. Тож під час зустрічі з керівництвом НКРЗІ ми поговоримо про те, що саме змінилося для бізнесу, як буде впроваджена електронна регуляторна платформа, яким чином подавати електронну звітність, як буде здійснюватися нагляд за дотриманням нових вимог, які є нові особливості порядку ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів, тощо. Онлайн зустріч відбудеться 11 лютого о 14:00 на ресурсі Zoom.us. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Сфера електронних комунікацій в Україні нещодавно зазнала суттєвих змін, зокрема, 1 січня цього року набув чинності новий Закон «Про електронні комунікації» №1089-IX, який був прийнятий на заміну двом іншим законам, а саме про радіочастотний ресурс та про телекомунікації. Крім того, на підписі в Президента України знаходиться не менш важливий законопроєкт №6055 щодо національного регулятора у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, який має на меті реформувати роботу чинного регулятора, а саме НКРЗІ.

Тож під час зустрічі з керівництвом НКРЗІ ми поговоримо про те, що саме змінилося для бізнесу, як буде впроваджена електронна регуляторна платформа, яким чином подавати електронну звітність, як буде здійснюватися нагляд за дотриманням нових вимог, які є нові особливості порядку ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів, тощо.

Онлайн зустріч відбудеться 11 лютого о 14:00 на ресурсі Zoom.us.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: