fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України

  • Дата: 13/07/2018 (ПТ)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 10:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України. Дата: 13 липня2018. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 10:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Реєстрація закрита. Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України. Зустріч відбудеться 13 липня об 11:00 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А). На цій зустрічі ми плануємо обговорювати наступні питання: Вирішення проблеми з відшкодуванням сум податку на додану вартість (ПДВ), які не потрапили до Тимчасового реєстру ПДВ; Чи будуть застосовувати штрафні санкції до платників податків, які з 1 липня 2018 року здійснюватимуть заокруглення загальних сум у чеку при розрахунках готівкою? Врегулювання проблем «Єдиного вікна»; Проблема зростання ринку нелегального імпорту. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується один представник від компанії Асоціації. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація закрита.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує вас до інтерактивного діалогу з Мирославом Проданом, в.о. Голови Державної фіскальної служби України.

Зустріч відбудеться 13 липня об 11:00 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А).

На цій зустрічі ми плануємо обговорювати наступні питання:

  • Вирішення проблеми з відшкодуванням сум податку на додану вартість (ПДВ), які не потрапили до Тимчасового реєстру ПДВ;
  • Чи будуть застосовувати штрафні санкції до платників податків, які з 1 липня 2018 року здійснюватимуть заокруглення загальних сум у чеку при розрахунках готівкою?
  • Врегулювання проблем «Єдиного вікна»;
  • Проблема зростання ринку нелегального імпорту.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується один представник від компанії Асоціації.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: