fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Максимом Степановим, Міністром охорони здоров’я України

  • Дата: 05/02/2021
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:00
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Максимом Степановим, Міністром охорони здоров’я України. Дата: 05 лютого2021. Час: 14:00 15:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Максимом Степановим, Міністром охорони здоров’я України. Ця онлайн зустріч запланована на 5 лютого о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Зустріч буде присвячена обговоренню стратегічних пріоритетів відомства на 2021 рік у сфері охорони здоров’я України. Крім того, ми обговоримо актуальні проблеми громадського здоровя, а саме розгортання загальнонаціональної кампанії з вакцинації та подальші плани Міністерства щодо протидії поширенню коронавірусу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій онлайн зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0979792289.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на Загальну зустріч з Максимом Степановим, Міністром охорони здоров’я України.

Ця онлайн зустріч запланована на 5 лютого о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Зустріч буде присвячена обговоренню стратегічних пріоритетів відомства на 2021 рік у сфері охорони здоров’я України. Крім того, ми обговоримо актуальні проблеми громадського здоров’я, а саме розгортання загальнонаціональної кампанії з вакцинації та подальші плани Міністерства щодо протидії поширенню коронавірусу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: