fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України

  • Дата: 29/07/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська/Англійська (з перекладом)
  • Час: 12:00 - 13:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України. Дата: 29 липня2022. Час: 12:00 13:00. Мова: Українська/Англійська (з перекладом). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Збалансована економічна політика – важлива передумова для стабільності української економіки у військовий час. Нещодавно Національний банк України прийняв низку рішень з монетарної політики, що суттєво вплинуть на роботу бізнесу та життя людей. Ми б хотіли обговорити ці зміни, а також подальші кроки регулятора щодо монетарної політики, валютного регулювання, стримування інфляції, роботи банків і т.д. Долучайтесь до зустрічі Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України, 29 липня о 12:00 на ресурсі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Костенко. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380986103825.

Збалансована економічна політика – важлива передумова для стабільності української економіки у військовий час. Нещодавно Національний банк України прийняв низку рішень з монетарної політики, що суттєво вплинуть на роботу бізнесу та життя людей. Ми б хотіли обговорити ці зміни, а також подальші кроки регулятора щодо монетарної політики, валютного регулювання, стримування інфляції, роботи банків і т.д.

Долучайтесь до зустрічі Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України, 29 липня о 12:00 на ресурсі Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Костенко

Зв'язатись
+380986103825

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: