fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України та Правлінням Національного банку України

 • Дата: 23/09/2020
 • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
 • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України та Правлінням Національного банку України. Дата: 23 вересня2020. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України та Правлінням Національного банку України. Ця онлайн зустріч запланована на 23 вересня, 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Наші спікери: Кирило Шевченко, Голова Національного банку України; Рожкова Катерина, Перший заступник Голови Національного банку України; Шабан Олексій, Заступник Голови Національного банку України; Матузка Ярослав, Заступник Голови Національного банку України; Гелетій Юрій, Заступник Голови Національного банку України; Сологуб Дмитро, Заступник Голови Національного банку України. Зустріч буде присвячена обговоренню подальшої політики центробанку, зокрема продовження розпочатого курсу на макроекономічну стабільність. Разом з паном Шевченком ми визначимо пріоритетні кроки для розвитку фінансового ринку та банківської системи України, а також розглянемо такі ключові питання: Стратегія лібералізації фінансового сектору; Стратегія розвитку фінтеху в Україні до 2025 року; Регулювання ставок на банківські послуги НБУ; Розвиток безготівкових розрахунків: Закон України «Про платіжні послуги» та європейська директива PSD2; Розвиток іпотечного кредитування: права кредиторів. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Кирилом Шевченком, Головою Національного банку України та Правлінням Національного банку України.

Ця онлайн зустріч запланована на 23 вересня, 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Наші спікери:

 • Кирило Шевченко, Голова Національного банку України;
 • Рожкова Катерина, Перший заступник Голови Національного банку України;
 • Шабан Олексій, Заступник Голови Національного банку України;
 • Матузка Ярослав, Заступник Голови Національного банку України;
 • Гелетій Юрій, Заступник Голови Національного банку України;
 • Сологуб Дмитро, Заступник Голови Національного банку України.
Зустріч буде присвячена обговоренню подальшої політики центробанку, зокрема продовження розпочатого курсу на макроекономічну стабільність. Разом з паном Шевченком ми визначимо пріоритетні кроки для розвитку фінансового ринку та банківської системи України, а також розглянемо такі ключові питання:
 • Стратегія лібералізації фінансового сектору;
 • Стратегія розвитку фінтеху в Україні до 2025 року;
 • Регулювання ставок на банківські послуги НБУ;
 • Розвиток безготівкових розрахунків: Закон України «Про платіжні послуги» та європейська директива PSD2;
 • Розвиток іпотечного кредитування: права кредиторів.
 • Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.
 • Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: