fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з керівництвом Національного Банку України

  • Дата: 06/09/2023 (СР)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 11:00 - 12:20
Місце проведення:

ОНЛАЙН через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з керівництвом Національного Банку України. Дата: 06 вересня2023. Час: 11:00 12:20. Мова: українська (з перекладом). Місце проведення: ОНЛАЙН через Zoom. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн зустріч з Головою Правління Національного Банку України Андрієм Пишним та заступниками Голови Правління Сергієм Ніколайчуком та Юрієм Гелетієм, яка відбудеться 6 вересня об 11:00.  Зустріч буде присвячена таким питанням як стратегія валютної лібералізації, міжнародне співробітництво НБУ, гармонізація національного галузевого законодавства з законодавством Європейського Союзу, макроекономічна стабільність та монетарна політика. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує на онлайн зустріч з Головою Правління Національного Банку України Андрієм Пишним та заступниками Голови Правління Сергієм Ніколайчуком та Юрієм Гелетієм, яка відбудеться 6 вересня об 11:00. 

Зустріч буде присвячена таким питанням як стратегія валютної лібералізації, міжнародне співробітництво НБУ, гармонізація національного галузевого законодавства з законодавством Європейського Союзу, макроекономічна стабільність та монетарна політика.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу Join@eba.com.ua.

Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: